Prosty trik sprawi, że uporządkujesz grób szybko i łatwo jak nigdy wcześniej. Wystarczy popularny produkt z supermarketu

Prosty trik sprawi, że uporządkujesz grób szybko i łatwo jak nigdy wcześniej. Wystarczy popularny produkt z supermarketu Źródło: .

Grób można posprzątać w łatwy i szybki sposób. Prosty trick sprawi, że nie będzie trzeba zabierać ze sobą mnóstwa przyrządów i preparatów do czyszczenia. Wystarczy kupić popularny produkt, który można znaleźć w każdym supermarkecie.

Grób może być wykonany z różnych surowców, dlatego sprzątanie czasami wymaga wiele czasu. Preparaty przeznaczone do pomników z reguły są drogie i nie zawsze skuteczne. Wystarczy jednak kupić tani i popularny produkt w supermarkecie, aby miejsce spoczynku naszych bliskich wyglądało schludnie i czysto. 

O grób trzeba dbać regularnie

Już w najbliższy piątek Polacy tłumnie ruszą na cmentarze. Przed świętem wiele osób sprząta pomniki swoich bliskich zmarłych. Niestety często trzeba poświęcić dużo czasu i pieniędzy wydanych na środki czyszczące, aby grób wyglądał schludnie. Warto jednak regularnie dbać o miejsce spoczynku zmarłych, aby zapobiec ich szybkiemu zniszczeniu. 

Tani środek z supermarketu wyczyści pomnik 

Materiały, z których wykonany jest pomnik, często porastają mchem i nie są wystarczająco odporne na zewnętrzne zanieczyszczenia, dlatego tak ważna jest regularność w sprzątaniu nagrobka. Wiele firm oferuje specjalistyczne preparaty do tego celu, jednak są one dosyć drogie i nie zawsze w pełni skuteczne. Okazuje się, że wystarczy zakupić szampon samochodowy, który skutecznie pomoże zwalczyć brud na pomniku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szampon samochodowy idealnie usuwa wszystkie tłuste plamy i uporczywe zabrudzenia z nagrobka. Doskonale poradzi sobie również z odchodami ptaków. Koszt takiego preparatu często nie przekracza nawet 10 zł. Specjalne środki do pomników są kilkakrotnie droższe i zazwyczaj nie radzą sobie tak dobrze, jak ten tani preparat. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Aktor miał zaledwie 77 lat
2. Skandal rozrywa rodzinę królewską. Szykuje się rozwód, na okładki trafiło zdjęcie księcia całującego się z mężczyzną

Do ciepłej wody dodaj szampon w proporcji 4:1. Wszystko wymieszaj, aż powstanie piana. Następnie nałóż obficie powstałą substancję na pomnik i pozostaw na kilka godzin. Po upływie tego czasu wystarczy zmyć wszystko ciepłą wodą i wypolerować ściereczką. Efekt będzie zdumiewający.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 650 tys. Polaków SKAZANYCH. Czeka was głodowa emerytura
  2. Bogumiła Wander przyznała, że mąż woził ją na spotkania z kochankiem. Ten romans wstrząsnął całą telewizją
  3. Mąż dostał książkę w prezencie od żony. Kiedy zobaczył, co jest w środku, jeszcze długo nie mógł przestać płakać
  4. Pierwszy raz odwiedziła rodziców chłopaka. Specjalnie dla niej przygotowali bajeczny obiad, zagotowała się z wściekłości widząc swój talerz
  5. Polska policja pilnie poszukuje niebezpiecznego 10-latka. Po tragedii zbiegł z miejsca zdarzenia

źródło: deccoria

Następny artykuł