Niewiarygodne, co zrobił z grobem 8-miesięcznej Antosi. Ręce opadają

Niewiarygodne, co zrobił z grobem 8-miesięcznej Antosi. Ręce opadają Źródło: Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com / by summa

Niewiarygodne, jak można zrobić coś takiego, grób małej dziewczynki został ograbiony. Rodzina jest wstrząśnięta sytuacją, nie mogą uwierzyć w to, że ludzie są zdolni do takich rzeczy. Potworne doniesienia z jednej z polskich miejscowości.

Niewiarygodne zdarzenie w kraju, grób małej Antosi został ograbiony. 8-miesięczna dziewczyna zmarła zaledwie miesiąc temu. Niestety w ostatnim czasie jej miejsce spoczynku zostało okradzione przez potwornego złodzieja. Bliscy zmarłej dziewczynki są wstrząśnięci sytuacją, nie są w stanie uwierzyć, jak można dopuścić się tak potwornego czynu.

Grób małej Antosi został ograbiony, wstrząsające doniesienia z kraju

8-miesięczna Antosia zmarła miesiąc temu. Śmierć dziewczynki była okrutnym ciosem dla rodziny. Jej bliscy do dziś nie mogą się otrząsnąć z tej tragedii. Niestety ktoś dodatkowo dołożył im cierpienia. Z grobu dziewczynki zginęła zabawka, którą pozostawiła tam jej mama. 

- Jestem tam codziennie, ale miesiąc po pogrzebie zaniosłam zabawkę - Myszkę Miki. Powiesiłam ją na krzyżu. Jeszcze 23 i 24 lipca tam była. W sobotę okazało się, że ktoś ją ukradł - mówiła wstrząśnięta mama Antosi w rozmowie z "Faktami Kaliskimi". 

To niewiarygodne, jak można dopuścić się takiego czynu. Kradzież zabawki z grobu malutkiej dziewczynki jest ogromnym okrucieństwem. Pani Ania oraz jej bliscy są wstrząśnięci tym, co ich spotkało.

- Nie mogę pojąć, kto mógł to zrobić. Czy jakaś babcia wzięła zabawkę dla wnuczka? Czy to jakiś menel, który kradnie znicze? Ostatnio takiego przegoniłam - zastanawiała się mama zmarłej Antosi. Kobieta nie jest w stanie zrozumieć, jakie pobudki kierowały złodziejem. Kobieta planuje wywiesić przed cmentarzem plakat. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Mam nadzieję, że tę osobę najdzie jakaś refleksja i odda zabawkę. Nie wyobrażam sobie zanosić tam kolejnych zabawek i drżeć o to, czy ktoś ich nie ukradnie. Teraz myślałam o ustawieniu aniołka, ale już nie wiem… - mówiła w rozmowie z "Faktami Kaliskimi". 

Pani Ania ma nadzieję, że złodzieja ruszą wyrzuty sumienia. Przyznała, że zastanawia się również nad umieszczeniem kamerki przy grobie. W ten sposób miałaby większe szanse na poznanie tożsamości osoby, która dopuściła się czegoś takiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w bardzo popularnym sklepie. Sanepid pilnie szuka klientów

2. Minister Szumowski podjął nagłą decyzję. Pilna wiadomość

3. Łukasz Szumowski podjął ważną decyzję. Wszystko przez zwiększoną ilość zakażeń koronawirusem

Zarówno, pani Ania i bliscy małej Antosi, jak i pozostali internauci są w szoku, nie dowierzając, że złodziej pozbawił zmarłą dziewczynkę drobnej zabawki na grobie. Zachowanie osoby, która ukradła zabawkę, jest niepojęte. Nikt nie może uwierzyć, że można posunąć się do czegoś takiego. Jednocześnie bardzo zastanawiające jest to, co kieruje osobą, która decyduje się na ograbienie grobu 8-miesięcznej dziewczynki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Minister potwierdza. Zacznie się już w niedzielę
  2. Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem małej Laury. Widok dziewczynki podbił serca internautów (FOTO)
  3. Córka Kaczyńskiej nie wytrzymała. Wyjawiła długo skrywaną prawdę, nikt nie mógł wiedzieć
  4. Śmierć uderzyła nagle, nic nie można było zrobić. Joanna Kurowska pogrążona w rozpaczy, bardzo współczujemy
  5. Morawiecki potwierdził. Wszyscy liczyli, że da się uniknąć jednego rozwiązania, niestety
  6. Wszystko uchwycili z ukrycia na zdjęciu. Zdumiewające sceny z wnętrza pokoju Kaczyńskiego
  7. Niemcy mają wielkie powody do obaw. Nikt nie spodziewał się aż takiej katastrofy
  8. Para ponad godzinę czekała na podanie dania w restauracji. Na koniec zostawili kelnerowi porażającą wiadomość z bonusem
  9. Tomek: ”Nie malujesz się? Nie nazywaj się kobietą. Żaden prawdziwy facet nie będzie za ciebie świecił oczami”

Źródło: Fakt

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News