Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok Źródło: Unot Biye YouTube.com

Grób tej kobiety stał się tematem rozmów sporej ilości ludzi na świecie. Te wydarzenia mogą spowodować, że przez ciało przebiegnie dreszcz grozy. Kiedy mężczyzna postanowił odwiedzić grób swojej ukochanej dzień po pogrzebie, do jego uszu dotarły dziwne dźwięki. Trudno uwierzyć w to, co odkrył.

Grób tej kobiety zaledwie dzień wcześniej oblegany był przez żałobników towarzyszących jej w ostatniej drodze. Miała przed sobą całe życie, lecz doszło do wypadku, w wyniku którego według opinii lekarzy zmarła. Czy jednak aby na pewno, skoro dzień po pogrzebie jej chłopak usłyszał dźwięki dochodzące z trumny swojej ukochanej?

Kiedy odwiedził jej grób, mocno się zdziwił

Grób był świeży, ale chłopak zmarłej młodej kobiety nie mógł pogodzić się z jej odejściem, dlatego zaledwie dzień po ceremonii pogrzebowej ponownie pojawił się w rodzinnej krypcie, aby spędzić chwile przy jej trumnie. Neysi Perez z Hondurasu zmarła będąc w ciąży i według informacji jakie przeczytać można było w akcie jej zgonu, powodem śmierci był atak serca. Doszło do niego wskutek stresu, jaki został wywołany przez fakt, iż Neysi znalazła się w samym środku strzelaniny. Grób nie był jednak miejscem, gdzie znalazła spokój. Kiedy jej ukochany przekroczył próg krypty usłyszał, że z trumny dochodzą dźwięki. Natychmiast zawołał opiekuna cmentarza i ten potwierdził jego obserwacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zdecydowano się wyciągnąć trumnę

Od momentu, gdy zrozpaczony mężczyzna usłyszał dźwięki do czasu otwarcia trumny minęło, jak podaje Mirror, kilka godzin. Nagranie z momentu rozbijania plomb i wyciągania białej trumny z jednej z krypt na cmentarzu w La Entrada w zachodnim Hondurasie lotem błyskawicy obiegło świat, zobaczyć je można na kanale Unot Biye i wszyscy internauci zgodnie przyznają, że te doniesienia są wyjątkowo przerażające. Wszystko wskazuje na to, że doszło do tragicznej pomyłki i nastolatka została pochowana żywcem. Grób nastolatki po wyjęciu trumny z jej ciałem zionął pustką, ale po otwarciu wieka nie stwierdzono u niej czynności życiowych. Jedynie jeden upiorny fakt sprawiał, że rodzina podejrzewa, iż doszło do makabrycznej pomyłki.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje znany polityk
2. Fatalna informacja dla wielu rodziców. Od dzisiaj stracą duże pieniądze

3. Kobieta uskarżała się na silny ból brzucha. W czasie operacji lekarzy wryło w ziemię

- Nie ma żadnych przesłanek wskazujących na motywację polityczną lub religijną sprawcy - po

Po zajrzeniu do środka nie mogli uwierzyć w to, co widzą

Według relacji Mirror po odchyleniu wieka trumny ciało dziewczyny nie przejawiało żadnych znaków życia, lecz uwagę przykuła zbita szybka. Nikt nie mógł tego wytłumaczyć i właśnie to dziwne odkrycie jest podwaliną do wysnucia teorii, jakoby dziewczyna została błędnie uznana za zmarłą i pochowana żywce. Lekarze tłumaczą, że dziwne odgłosy mogły być tak naprawdę efektem wymysły wyobraźni zrozpaczonego mężczyzny, który odwiedził grób ukochanej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co się stało? Podczas występu Martyniuka nagle na scenę wbiegła Edyta Górniak, ludziom opadły szczęki
  2. Adam Małysz czuje się skrzywdzony przez kibiców. Szczera wypowiedź mistrza
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. BiznesAlert: Pensje do obniżki o 30%, likwidacja czternastki na 3 lata. Resort szykuje plan ogromnych zmian
  8. Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce
  9. Z ostatniej chwili: Nie żyje Kinga Domańska

Źródło: Mirror

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News