grób aktora, smutny widok
Facebook Marekos
Aneta Wasilewska - 26 Kwietnia 2020

Był niezwykle popularnym aktorem, Polacy go kochali. Widok jego grobu przyprawia o ciarki na plecach, smutne

Grób jednego z najpopularniejszych polskich aktorów przyprawia o ciarki na plecach. Zdjęcia, które pojawiły się w mediach społecznościowych na profilu dziennikarza Marekosa, pokazały, jak po latach od śmierci zaniedbane jest miejsce pochówku aktora. Niezwykle smutny obraz sprawił, że Polacy zaczęli myśleć o zbiórce na odnowienie miejsca.

Grób polskiego aktora, Michała Znicza znajduje się na pruszkowskim Żbikowie. Michał Znicz był jednym z najbardziej znanych aktorów z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Mężczyzna zginął w tajemniczych okolicznościach, które do dziś są przedmiotem badań historyków.

pies mały chłopiecDuży pies boi się burzy, pociesza go mały chłopiec. Mama natychmiast sięgnęła po telefonCzytaj dalej

Grób polskiego aktora Michała Znicza

W sieci niedawno pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają grób znanego polskiego aktora, Michała Znicza. Widok może przygnębić fanów popularnego aktora. Grób wygląda na zaniedbany i niezwykle ciężko przeczytać, co znajduje się na płycie.

- Wśród nowych i zadbanych grobów na Cmentarzu na Żbikowie w Pruszkowie znajduje się jedna zaniedbana i przybrudzona tablica, z którą wiąże się tragiczna historia wspaniałego aktora zniszczonego przez brutalną wojenną rzeczywistość... Otrzymałem dziś od Pani Barbary Nosek z Pruszkowa (serdecznie dziękuję!) aktualne zdjęcie grobu aktora Michała Znicza na Cmentarzu na Żbikowie - napisał dziennikarz Marekos na swoim profilu na Facebooku.

Autor postu zamieścił także informacje, które można przeczytać na nagrobku. Napis na płycie jest niemalże niewidoczny ze względu na to, w jakim stanie znajduje się grób polskiego aktora.

- MICHAŁ ZNICZ. ARTYSTA DRAMATYCZNY. ZMARŁ DN. 24 XII 1943. NAJLEPSZEMU MĘŻOWI. ŻONA - widnieje napis na grobie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

ZwierzęZnaleźli przy drodze maleńkiego kotka i zabrali go do domu. Nie mieli pojęcia, jak bardzo się pomyliliCzytaj dalej

Grób Michała Znicza. Tajemnicza śmierć aktora

Grób Michała Znicza wygląda na zapomniany. Patrząc na miejsce pochówku, można się nie domyślać, że pochowany jest w nim jeden z najwspanialszych aktorów. Michał Znicz największą popularność zyskał w okresie dwudziestolecia międzywojennego. Debiutował on w 1918 roku w monologu w teatrze Sfinks w Warszawie.

Michał Znicz zginął w tajemniczych okolicznościach w 1943 roku w wigilię. Jego śmierć do dzisiaj budzi zainteresowanie fanów i historyków, którzy próbują poznać prawdziwe okoliczności, w których zmarł polski aktor. Najpopularniejsze są dwie teorie, jedni sądzą, że aktor popełnił samobójstwo, drudzy zaś, że Michał Znicz zginął w otwockim szpitalu podczas akcji likwidacyjnej, zorganizowanej przez nazistów, która miała na celu eutanazję osób chorych psychicznie.

Dzisiaj grzeje:

1. Minister Zdrowia apeluje do Polaków. Chodzi o majówkę

2. Powiedziano rodzinie, że zmarła na koronawirusa. Trzy tygodnie później na jaw wyszła ogromna pomyłka

Niestety grób Michała Znicza to niejedyne zapomniane miejsce. Ostatnio pojawiły się zdjęcia z grobu innego uwielbianego aktora. Niezwykłą historię można poznać, dowiadując się więcej o grobie ojca Jarosława Kaczyńskiego.

uploaded

Obrazy Pikio

fot. Facebook Marekos

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Profesor Włodzimierz Gut wyjaśnia. "Koronawirus nie nadaje się na broń biologiczną"
  3. Tragiczna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody piłkarz, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  4. Szumowski się wygadał. Jutro rząd ogłosi kolejne ważne zmiany
  5. Niewyobrażalna granica została przekroczona. Liczba zakażonych podwoiła się w zaledwie 18 dni
  6. Rodzice i uczniowie nie będą zadowoleni. Dzisiaj ogłoszono jak będą wyglądać lekcje po epidemii
  7. Od jutra kolejna zdumiewająca zmiana w Lidlu dla wszystkich klientów. Starsi ludzie mogą się mocno zdziwić

zwierzętaDwie noce z rzędu słyszała przeraźliwe jęki dochodzące z lasu. Gdy dotarła na miejsce, zamarłaCzytaj dalej

źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News