Mężczyzna zamówił dwie trumny. Zdradził dla kogo jest jedna z nich, służby musiały pilnie zareagować

Mężczyzna zamówił dwie trumny. Zdradził dla kogo jest jedna z nich, służby musiały pilnie zareagować Źródło: pixabay/elsebjgmailcom/

Chciał zadbać o własny grób? Jak donoszą media, pewien mężczyzna najpierw zamówił dwie trumny, a potem wyjawił, dla kogo będzie jedna z nich. Służby musiał natychmiast interweniować.

Grób w większości przypadków powstaje dopiero po śmierci. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy na przykład osoby starsze jeszcze za życia chcą zadbać o godny dla siebie pochówek i zgłaszają się do firmy pogrzebowej z prośbą o wybudowanie pomnika. Choć takie sytuacje wciąż są dla wielu zaskoczeniem, pracownicy starają się nie komentować wyborów innych i zgodnie z zaleceniami klienta wykonują swoją pracę. W tym jednak przypadku szybka reakcja była wręcz wymagana. 

Mężczyzna dbał o własny grób? Zamówił dwie trumny i wyjawił dla kogo będzie jedna z nich 

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę, gdy firma pogrzebowa z województwa lubuskiego otrzymała od pewnego mężczyzny zamówienie na dwie trumny. Pracownikom nie wydało się to w żaden sposób podejrzane, dopóki nie usłyszeli, kto znajdzie się w jednej z nich. 

Klient niemal od razu wyjawił, że jedna trumna jest dla niego, bowiem jak zdradził, zamierzał popełnić samobójstwo. Nie podał do kogo będzie należeć druga i czy zamierza odebrać życie nie tylko sobie, ale i komuś innemu, jednak osoba przyjmująca zamówienie nie zamierzała czekać na tak szczegółowe informacje i od razu zaczęła działać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Natychmiastowa reakcja służb 

Przedstawiciel zadzwonił wówczas na podlaską policję informując o niecodziennym zamówieniu i swoich obawach, a także zamiarach klienta. 

- Dyżurny zlokalizował adres zameldowania mężczyzny na terenie Białegostoku. Przybyły na miejsce patrol policji ustalił, że desperat obecnie przebywa na terenie Wielkiej Brytanii - podaje oficer prasowy policji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Pozwalała setkom mężczyzn wykorzystywać niepełnosprawną 14-letnią córkę. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Mundurowy natychmiast skontaktował się z londyńską policją za pośrednictwem Międzynarodowego Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Poznaniu. Miejscowe służby błyskawicznie udały się pod wskazany adres i zapanowały nad sytuacją. Dzięki szybkiej interwencji pracownika firmy pogrzebowej oraz polskiego policjanta, mężczyznę udało się ocalić jeszcze zanim spełnił swoje zamiary. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będzie nowy system emerytalny. ZAŁAMIE was źródło jego finansowania
  2. 8-letni chłopiec przeżył piekło. Jego pijana matka karmiła przez wiele miesięcy martwe niemowlę
  3. Przez rok w kilka osób regularnie gwałcili 15-latkę. Kiedy wyznała prawdę o swoim cierpieniu, wydarzyło się najgorsze
  4. Nieoczekiwane wiadomości o córce Anny Przybylskiej. Jej ojciec podjął kluczową decyzję
  5. Wielu Polaków było wstrząśniętych jej walką o życie. Niestety 5-letnia Hania nie żyje

Źródło: super express

Następny artykuł