Zagrał w kultowych "Wakacjach z duchami". Umarł w nędzy, w objęciach alkoholu, widok jego grobu jest bardzo przykry

Zagrał w kultowych "Wakacjach z duchami". Umarł w nędzy, w objęciach alkoholu, widok jego grobu jest bardzo przykry Źródło: kadr serialu "Wakacje z duchami"

Grób ikony PRL, aktora znanego przede wszystkim z "Wakacji z duchami" wygląda porażająco. Aż ciężko się patrzy, choć jeszcze trudniej wspomina się jego ostatnie lata życia.

Grób wielkiej gwiazdy, której nazwisko swego czasu znał każdy, mrozi krew w żyłach. Choć niegdyś mówili o nim wszyscy, a on miał przed sobą świetlaną przyszłość i gwarantowaną wielką sławę aktorską, zmarł w nędzy w szponach alkoholizmu. Niestety, jego kariera potoczyła się zupełnie inaczej, niż wszyscy zakładali, jedna porażka goniła drugą, a życie zupełnie go nie oszczędzało. Wielu wiernych kiedyś fanów dziś zupełnie o nim nie pamięta. 

Jak wygląda dziś grób gwiazdora PRL-u? Widok jest niezwykle przykry 

Osobom wychowującym się w czasach PRL-u, które regularnie oglądały kultowe "Wakacje z duchami" zapewne nie trzeba przedstawiać postaci Edwarda Dymka. Aktor urodził się 14 marca 1957 roku we Wrocławiu i już jako nastolatek mógł poszczycić się angażem w jednym z popularniejszych w tamtym okresie serialu. Jego ścieżka aktorska zapowiadała się bardzo owocnie, jednak szybciej, niż się spodziewano ,zakończył karierę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Szybko zaczęły pojawiać się też pierwsze problemy. Odeszła od niego żona, a córka nie chciała utrzymywać z nim żadnego kontaktu. Z czasem było coraz gorzej, a Dymek zatracał się w nałogu alkoholizmu. Nie potrafił bez niego żyć. Na domiar złego, brak stałego źródła dochodu przyczyniło się do tego, że aktor stał się bezdomny. Ostatnie lata swojego życia spędził na zbieraniu złomu, pomieszkując w budynku bez prądu i kanalizacji. Jego los był koszmarny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny reżyser i 3 osoby z jego rodziny, okropne doniesienia

2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku

Zmarł 29 lipca 2010 roku w samotności, a jego ciało złożono na jednym z cmentarzy we Wrocławiu. Jego grób od samego początku był skromny, choć w pierwszych miesiącach paliły się tam nowe znicze. Reporter "Super Expressu" udał się na cmentarz z kamerą i uchwycił dramatyczny obraz. Teraz widok grobu jest niezwykle przykry - zarośnięta chwastami ziemia, odgrodzona jedynie spróchniałymi deskami i stary drewniany krzyż. Wyraźnie widać, że Dymka nikt nie odwiedza, co nie pozostawia złudzeń, że za kilka lat po jego nagrobku może nie być już ani śladu. Trudno uwierzyć, że wybitnego aktora spotkał taki los. 

youtube/ Super Express

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Nie jest dobrze. Beata Tyszkiewicz opadła z sił, jest zrezygnowana
  4. Rodzina królewska legnie w gruzach? Ujawniono, że księżna Diana miała córkę
  5. Widzowie wpadli w furię. Najlepszy serial TVP nieoczekiwanie znika z telewizji, miliony fanów zawiedzionych
  6. Zaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektów

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News