Widok grobu ojca Kaczyńskich zapiera dech. Słowa wyryte na nagrobku mówią same za siebie
.
Aneta Wasilewska - 19 Kwietnia 2020

Widok grobu ojca Kaczyńskich zapiera dech. Słowa wyryte na nagrobku mówią same za siebie

Grób Rajmunda, ojca braci Kaczyńskich zapiera dech w piersiach. Słowa, które wyryte są na jego nagrobku, mówią same za siebie. Niebywała mogiła znajduje się na warszawskim Cmentarzu Powązkowskim. W piątek minęło dokładnie 15 lat od kiedy Rajmund Kaczyński zmarł. Na jego nagrobku znalazły się wiele mówiące słowa.

Grób Rajmunda Kaczyńskiego znajduje się w Warszawie na Cmentarzu Powązkowskim. Ojciec braci Kaczyńskich pochowany został wraz ze swoimi rodzicami: Aleksandrem, urzędnikiem kolejowym oraz mamą, Franciszką z domu Świątkowską. W grobowcu rodzinnym Kaczyńskich nie spoczęła żona Rajmunda, która po śmierci została złożona w grobie należącym do swojej rodziny. Rajmund Kaczyński zmarł 17 marca 2005 roku, w piątek miała miejsce 15. rocznica jego śmierci.

Psy zaskoczyły wszystkich.Zobaczył nagranie z ukrytej kamery i zaniemówił. Jego psy zrobiły rzecz, której nie da się opisać słowamiCzytaj dalej

Grób Rajmunda Kaczyńskiego, na którym wyryto niezwykle ważne słowa

Chociaż mogiła jest niezwykle prosta i elegancka, wykonana z czarnego kamienia, jednak należy podjeść bliżej, by dowiedzieć się, jakie ważne słowa zostały na niej zamieszczone. Grób Rajmunda Kaczyńskiego ma wyryte słowa: żołnierz AK, Kawaler Krzyża Virtuti Militari. Są to słowa, które opisują, kim był ojciec braci Kaczyńskich.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka5-letnia dziewczynka powiedziała rodzicom, że boli ją głowa. Prawda okazała się o wiele gorsza, media obiegła smutna wiadomośćCzytaj dalej

Grób ojca Kaczyńskich przekazuje, kim był ich ojciec

Słowa: żołnierz AK, Kawaler Krzyża Virtuti Militari, dokładnie przekazują, kim był i jakie odznaczenia dostał ojciec Kaczyńskich. Rajmund Kaczyński za udział w powstaniu warszawskim został odznaczony Krzyżem Srebrnym Orderu Virtuti Militari. Otrzymał także Krzyż Walecznych i został awansowany na stopień porucznika. Rajmund Kaczyński otrzymał także Krzyż Powstania Warszawskiego.

Ojciec Lecha i Jarosława Kaczyńskich zmarł 17 marca 2005 roku. Ceremonie pogrzebowe zostały poprowadzone przez bp polowy WP gen. dyw. Tadeusz Płoski. Uroczystość była wyjątkowo skromna, wzięli w niej udział tylko najbliżsi. W polskich gazetach w tym okresie nie ukazał się żaden nekrolog w sprawie śmierci Rajmunda Kaczyńskiego.

Dzisiaj grzeje:

1. Duda w programie na żywo powiedział niepokojące słowa ws. 500 plus. Ręce opadają

2. W jednym mieście od 9 dni nie ma żadnych zakażonych. Od 1 kwietnia wprowadzono tam pewien nakaz

W okresie świąt wielkanocnych pojawiła się wiadomość, że Jarosław Kaczyński pojawił się na zamkniętym dla odwiedzających Cmentarzu Powązkowskim, gdzie odwiedził grób matki. Nie ma jednak żadnych informacji o tym, by polski polityk w tym czasie lub w rocznicę śmierci pojawił się na grobie ojca, Rajmunda.

Obrazy Pikio

źródło: wikipedia Grzegorz Petka

Najlepsze newsy dnia:

  1. FoxNews: Ameryka wszczyna śledztwo w sprawie Wuhan
  2. Smutne wiadomości dotarły do Polski. Nie żyje kolejna, wielka postać sportu, fani w żałobie
  3. Rząd zapowiedział kolejne duże zmiany już od środy. Czekało na nie wielu Polaków
  4. Maleńki chłopiec położył się obok dużego pitbulla. Mama zobaczyła co się dzieje i natychmiast złapała za telefon
  5. Biedronka nagle wystosowała ważny list. Słowa oburzyły wielu, klienci mogą się niepokoić
  6. Koszyki w Biedronkach mają nieoczywistą dodatkową funkcję. Być może niewłaściwie z niej korzystałeś

DzieckoDziecko nagle zniknęło podczas zabawy w lesie. Dzień później znaleziono but i skarpetkę, ale najgorsze stało się późniejCzytaj dalej

źródło: se

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News