Powiesił się na grobie własnego ojca. Dziennikarz jest pewien, że ukrywał wstrząsający sekret

Powiesił się na grobie własnego ojca. Dziennikarz jest pewien, że ukrywał wstrząsający sekret Źródło: Pixabay.com summa

Grób ojca stał się miejscem samobójstwa. Jeden z dziennikarzy śledczych jest przekonany, że mężczyzna ukrywał wstrząsającą tajemnice. Sprawa ma związek z zaginięciem Iwony Wieczorek, poszukiwania kobiety zostaną wznowione.

Grób własnego ojca wybrał na miejsce swojego samobójstwa. Waldemar G. powiesił się na cmentarzu. Jeden z polskich dziennikarzy śledczych jest przekonany, że mężczyzna skrywał wstrząsający sekret. Chodzi o zaginięcie Iwony Wieczorek.

Grób ojca stał się miejscem samobójstwa syna

Iwona Wieczorek zaginęła nad ranem 17 lipca 2010 roku, wracała z jednej z sopockich dyskotek, gdzie wybrała się wraz ze znajomymi. Minęło niemal 10 lat, a tajemnica jej zniknięcia wciąż nie została rozwiązana. Nad sprawą bezskutecznie pracują jednostki policyjne, rodzina, a nawet jasnowidze. Teraz Janusz Szostak, szef fundacji Na Tropie i autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek?" planuje ponownie wznowić poszukiwania zaginionej kobiety. Dziennikarz przekonuje, że pojawił się nowy trop w sprawie.

- W przyszłym tygodniu rozpoczynamy poszukiwania na terenie ogródków działkowych położonych między ulicą Hallera a al. Macieja Płażyńskiego. Będzie to obszar obejmujący około 2 tys. metrów, w tym działka, która na mój wniosek była sprawdzana przez policję w 2016 roku. Była to jednak karykatura poszukiwań. Teren, na którym będziemy kopać został przez nas wynajęty. Będziemy go przeszukiwać przy użyciu georadarów i psa zwłokowca - przekazał Janusz Szostak w rozmowie z "Faktem".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna powiesił się na krzyżu

Janusz Szostak chce przeszukać ponownie teren działek, który został sprawdzony przez policję w 2016 roku. Według dziennikarza, to właśnie tam doszło do zabójstwa młodej kobiety. Miała zostać przywieziona na teren ogródków działkowych w rejonie ulic Hallera i Zielonej Drogi w Gdańsku.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje, nie żyje skoczek narciarski. Zmarł na skutek obrażeń po wypadku na skoczni
2. Nowe informacje na temat stanu zdrowia Tomasza Stockingera. Co dzieje się z aktorem?

Mężczyzna typuje, że Iwona Wieczorek przetrzymywana była w garażu znajdującym się na posesji należącej do Sławomira N. Na miejscu znaleziono wiele śladów krwi, jednak jak przekazał Szostak, nigdy nie potwierdzono, czy należała do zaginionej kobiety. W 2010 roku na tej posesji miał mieszkać Waldemar G., znajomy Sławomira N. Okazuje się, że mężczyzna trzy lata temu popełnił samobójstwo na grobie swojego ojca. 

- Dowiedziałem się, że Sławomir N. w zeszłym tygodniu zapadł w śpiączkę i zmarł. Natomiast Waldemar G. trzy lata temu pojechał na cmentarz do Starogardu Gdańskiego i powiesił się na krzyżu, na grobie własnego ojca. Jego znajomi, z którymi rozmawiałem twierdzą, że wyraźnie coś go dręczyło. Nie wykluczam, że mógł mieć związek z tymi śladami krwi i wiedzieć, co się stało z Iwoną - powiedział Janusz Szostak.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny przed Biedronką, nie żyje jedna osoba. Do tragedii doszło na północy Polski
  2. Adam Małysz w końcu przekazał informacje, na które wszyscy czekali. Gratulujemy, wspaniała wiadomość
  3. Ambasada RP przekazała tragiczne wiadomości. Niestety, nie żyje Mirosław Rowicki
  4. Uwaga. Polacy masowo dostają dzisiaj SMS z pilnym ostrzeżeniem, znamy jego treść
  5. Zapadła decyzja ws. kwarantanny dla Polaków. Od 15 lipca nowe zasady
  6. Anna Mucha zrobiła aferę, gdy zobaczyła, co podano jej w restauracji. Wszystko zostało nagrane

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News