Rok po śmierci Ireny Dziedzic, serce pęka na widok jej grobu. Siostry zakonne wyjawiły bolesną tajemnicę miejsca jej pochówku

Rok po śmierci Ireny Dziedzic, serce pęka na widok jej grobu. Siostry zakonne wyjawiły bolesną tajemnicę miejsca jej pochówku Źródło: youtube.com/ Bohdan Kezik

Grób Ireny Dziedzic skrywa dość przykrą tajemnicę. Mimo że zmarła przed rokiem prezenterka była prawdziwą gwiazdą telewizji i miała wielu fanów, widok jej nagrobka wyciska łzy z oczu. Siostra zakonna, która opiekuje się miejscem pochówku gwiazdy, powiedziała całą, smutną prawdę.

Grób Ireny Dziedzic położony w podwarszawskich Laskach był jednym z częściej odwiedzanych na miejscowym cmentarzu w trakcie święta Wszystkich Świętych. Fani zmarłej przed rokiem gwiazdy TVP zwrócili uwagę na to, że nagrobek jest bardzo skromny i ciężko go znaleźć. Ledwie na rok od pogrzebu, na nagrobku umieszczony jest tylko krzyż i prosta tabliczka, taką jak dostają zmarli w trakcie swojej ostatniej drogi. Jak się okazuje, prawda o tym miejscu ściska za serce.

Grób Ireny Dziedzic jest bardzo skromny. Siostra zakonna zdradza prawdę

Jak się okazuje, gwiazda TVP nie miała żadnej bliskiej rodziny, która sprawiłaby, że nagrobek jednej z największych gwiazd telewizji z czasów PRL wyglądałby choć odrobinę lepiej. O ile sam grób jest uprzątnięty dzięki zakonnicom, to jego wygląd nie sugeruje, że spoczywa w nim osoba tak znana. Zakonnica, która opiekuje się grobem, wyznała cała prawdę. Okazuje się, że już z organizacją pogrzebu był wielki problem, ponieważ nie było osoby, która mogłaby się tym zająć. 

- Czekamy na decyzję dotyczącą tego, co ma być napisane na kamieniu. Nie ma kto jej podjąć, nie wiadomo, do kogo się zwrócić. Tak jak nie było komu zorganizować pogrzebu, tak teraz brakuje osoby, która wzięłaby na siebie tę sprawę. W tej chwili jest tabliczka, ale ta metalowa, tak zwana trumienna - relacjonuje w rozmowie jedna z sióstr zakonnych, która zajmuje się cmentarzem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Stan nagrobka się nie zmieni?

Według zakonnicy istnieje mała szansa, żeby nagrobek zmienił swój wygląd w najbliższym czasie. W dużym stopniu dlatego, że cmentarz, na którym pochowana jest prezenterka, jest zabytkowy, w związku z czym wszystkie decyzje dotyczące ewentualnych zmian są ciężkie do zaakceptowania przed administratora nekropolii.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

- Grób jest obłożony kamieniami i inny nie będzie. To zabytkowy cmentarz, marmurowe płyty są wykluczone. Będzie napis na kamieniu polnym. Nie ma u nas efektownych, dużych grobów. Premier Mazowiecki ma prosty grób i pani Irena Dziedzic tak samo, tak jak wszyscy - mówi zakonnica.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasiłek REKORDOWO w górę. Dostaniesz dodatkowe setki złotych
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę

Źródło: Viva

Następny artykuł