Mały chłopiec pochylił się nad grobem nieżyjącej siostrzyczki. Wręczył jej ostatni prezent, łzy same napływają do oczu

Mały chłopiec pochylił się nad grobem nieżyjącej siostrzyczki. Wręczył jej ostatni prezent, łzy same napływają do oczu Źródło: pixabay/ptra

Grób przygotowany dla dziecka, to coś, na co nie chce patrzeć żaden rodzic. Mały chłopiec, który uczestniczył w pogrzebie pochylił się nad grobem siostrzyczki, by wręczyć jej ostatni prezent.

Grób przygotowany dla tragicznie zmarłej dziewczynki został szybko przygotowany na lokalnym cmentarzu. Cała rodzina zebrała się dookoła niego, by pożegnać niewinne dziecko, które nie miało żadnych szans na przeżycie. Doszło dramatycznego wydarzenia, które spowodowało, że rodzina pogrążyła się w żałobie. 

Grób dziecka. Miastem wstrząsnęła rodzinna tragedia 

Mama wracała razem ze swoją córką ze szkoły, kiedy na drodze doszło do wypadku samochodowego. Kierowca jadący z naprzeciwka wjechał w auto, w którym znajdowała się mała dziewczynka i jej mama. Zgodnie z ustaleniami policji, sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu. 

Dziewczynka zginęła na miejscu, a jej mama walczyła o życie w szpitalu. Brat dziewczynki, który był świadom, że niebawem odwiedzi cmentarz i grób swojej siostry, postanowił, że sprawi jej ostatni prezent. Wiedział, że przed śmiercią nie zdążyła dostać wymarzonego podarunku, więc chciał, by otrzymała go po śmierci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grób zmarłej był otoczony przez rodzinę, kiedy braciszek wręczył dziewczynce ostatni prezent

Chłopiec wybrał się do sklepu, by kupić prezent. Niestety, kiedy oglądał półki sklepowe z przerażeniem odkrył, że nie stać go na wymarzoną zabawkę dla zmarłej siostrzyczki. Kobieta, która stała obok w sklepie zapytała się go, dlaczego z takim smutkiem patrzy na lalki. 

Malec wyznał, że jego zmarła siostra zawsze chciała mieć piękną lalkę, a teraz ma ostatnią możliwość, by ją dostać, bo jego mama niebawem może się z nią spotkać w niebie. Nieznajoma dołożyła małemu chłopcu pieniądze na lalkę, ale miała wątpliwości, czy nie została oszukana. 

Niedługo później dowiedziała się, że w mieście był wypadek, w którym zginęła maleńka dziewczynka, a jej mama walczy o życie. Kobieta sprawdzała lokalne wiadomości i trafiła na nekrolog matki dziewczynki. Postanowiła sprawdzić, czy rzeczywiście będzie tam chłopiec z lalką. 

Dzisiaj grzeje: 1.13 dzieci nie żyje, 40 jest rannych. W zagranicznej szkole doszło do tragedii
2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

Grób mamy został pięknie ozdobiony kwiatami, a obok stał mały chłopiec z lalką. Kobieta nie mogła przestać płakać, kiedy patrzyła na dziecko, które podczas pogrzebu matki, wręczało siostrze ostatni wymarzony prezent. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawy
  2. Zaoszczędź nawet 1520 złotych przy rozliczaniu PIT. Ulga, z której może skorzystać każdy
  3. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia
  4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
  5. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach

źródło: lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News