Spacerując po cmentarzu natrafiła na widok, którego nie da się zapomnieć. Wygląd grobu sprawia, że przechodzą ciarki

Spacerując po cmentarzu natrafiła na widok, którego nie da się zapomnieć. Wygląd grobu sprawia, że przechodzą ciarki Źródło: Unsplash.com Scott Rodgerson

Kobieta natrafiła na grób, który wyjątkowo ją przestraszył. Już sam wygląd bardzo starego nagrobka wygląda przerażająco, ale to nie jedyna niepokojąca rzecz. Znajdował się na nim napis, który mógł zmrozić krew w żyłach. Choć cmentarz kojarzy nam się głównie ze świętem zmarłych, czasami wycieczka po nekropolii może poważnie wystraszyć.

Każdy grób kryje za sobą jakąś historię pochowanego człowieka. Wiele z nich to powszechne przyczyny śmierci - takie jak choroba czy zwyczajnie starość. Jednak nie wszyscy mieli szczęście odejść w spokoju. Niektóre historie potrafią poważnie zmrozić krew w żyłach, szczególnie jeśli poszedłeś na nocny spacer.

Ten grób może powodować ciarki. Lepiej nie natrafić na takowy w nocy

Upiorny grób na cmentarzu odnaleziony przez kobietę pochodził z 1888 roku. Napisano na nim "dziecko potwór", które według napisu na nagrobku żyło 5 miesięcy. Jeszcze w XIX wieku "potwór" mówiono na osoby, które cierpiały na poważne deformacje. Najwyraźniej dziecko urodziło się chore, ale nie wiedząc za wiele o XIX-wiecznym społeczeństwie, można się poważnie przerazić. 

Z kolei na cmentarzu w Salt Lake City, znajduje się grób Lilly E. Gray z 1881 roku. Na jej nagrobku można przeczytać, że była ofiarą "bestii", a obok znajdują się trzy szóstki, czyli znak szatana. Jak dowiedziały się osoby, zajmujące się lokalną historią, taki napis może wynikać z tego, że w tej okolicy działała spora grupa zwolenników Alesteira Crowley'a, znanego okultysty, któremu próbowano przypisać wiele zbrodni.

Najbardziej przerażający jest ostatni grób

DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ

Przerażać może również grób Gilesa Corey'a z 1692 roku. Dotyczy on słynnego procesu czarownicy z Salem, w którym w wyniku posądzenia o czary, wykonano egzekucję 13 kobiet i 7 mężczyzn. Proces oparty był na prostej zasadzie: kto się przyznał do uprawiania czarów, był wypuszczany na wolność, kto nie - był skazany na śmierć. 80-letni Giles się nie przyznał, został więc zabity poprzez powolne miażdżenie ogromnymi kamieniami.

Dzisiaj grzeje: 1. Wędliny, które uwielbiali Polacy, znikną ze sklepowych półek. Prawdę obnażył raport, jest gorzej, niż wszyscy myśleli
2. Piorunujące doniesienia o synu Zenona Martyniuka. Jest gorzej, niż wszyscy myśleliśmy

Wyjątkowo przerażający jest nagrobek w cmentarzu przy szpitalu dla obłąkanych w Ohio. Nie ma na nim imion ani nazwisk, jest jedynie napisane "specimen", co może oznaczać w tym kontekście obiekt badań. Jest wiele teorii, a biorąc pod uwagę ponurą reputację szpitala, podejrzewa się, że są tam ciała dzieci, na których przeprowadzano eksperymenty medyczne.

uploaded

fot. Wikimedia Commons CC0

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy raka trzustki. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Zbigniew Boniek podzielił się z Polakami bardzo smutną informację. Łączymy się w bólu
  3. Niebywale radosne informacje o ojcu Agaty Dudy. Nikt się nie spodziewał
  4. Żłobek zamknięty po porażającym odkryciu. Niepokojące wieści z północnej Polski
  5. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub
  6. Każda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościowe

Źródło: Ranker

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News