Dostał telefon z grobu. Porażające krzyki, natychmiast rzucili się na ratunek

Dostał telefon z grobu. Porażające krzyki, natychmiast rzucili się na ratunek Źródło: Pixabay.com by summa

W jednej z polskich miejscowości doszło do niewiarygodnego zdarzenia. Dyspozytor pogotowia odebrał przerażający telefon od zrozpaczonego mężczyzny. Ten miał oświadczyć, że potrzebuje pomocy, a obecne miejsce, w którym się znajduje to... grób. Był zrozpaczony i błagał, by nie traktować telefonu jako żart.

Sceny niczym z horroru w jednym z polskich miast. Mężczyzna zadzwonił na pogotowie i oświadczył, że miejsce, w którym się znajduje, to grób. Dyspozytor był w szoku, ze słuchawki dobiegały przerażające krzyki o błaganie o pomoc. 

Dramatyczne sceny w jednym z polskich miast, mężczyzna zadzwonił z grobu

Do dramatycznego i nietypowego zdarzenia doszło w Chorzowie. Niedługo po północy dyspozytor pogotowia otrzymał przerażający telefon. Roztrzęsiony mężczyzna krzyczał i błagał o pomoc. Prosił również o to, by nie ignorować jego prośby i nie traktować jej jako żartu. Ratownicy natychmiast ruszyli mu na pomoc. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dzwonię z grobu! Uwolnijcie mnie! - krzyczał przerażony mężczyzna. Dyspozytor Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach odebrał nietypowe wezwanie niedługo po północy. Nigdy wcześniej nie miał do czynienia z taką sytuacją. Dzwoniący mężczyzna na samym wstępie apelował o to, by nie potraktować jego telefonu jako żartu, po czym poprosił o to, by wydostać go z grobu. Ratownicy ruszyli na pomoc.

Jak wyjaśnił poszkodowany, dwóch nietrzeźwych mężczyzn miało go wrzucić do grobowca na cmentarzu przy kościele św. Barbary w Chorzowie. Wcześniej został również przez nich pobity. Zadzwonił po pomoc, ponieważ sam nie był w stanie przesunąć ciężkiej płyty grobowca. 

Dyspozytor pogotowia natychmiast poinformował policję o dramatycznym zdarzeniu. 21-letni mężczyzna został uwolniony z grobu. Nie wymagał bezpośredniej pomocy medycznej, dlatego udział Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w akcji zakończył się na wsparciu telefonicznym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu

2. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat. Diametralna zmiana dotycząca przyszłych lekarzy

3. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata

Jak opisywał przed laty "Dziennik Zachodni", dyspozytorzy oraz ratownicy Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego przyznali, że nigdy wcześniej nie spotkali się z takim zgłoszeniem. Na szczęście telefon mężczyzny nie został zignorowany i udało się szczęśliwie wydostać go z grobu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Babcia Kiepska w młodości była nieziemsko piękną kobietą. Mężczyźni szaleli na jej punkcie
  2. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać
  3. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  4. Dostał telefon z grobu. Porażające krzyki, natychmiast rzucili się na ratunek
  5. Radykalne kroki PKO BP, Santander Bank Polska i NBP. Klienci nie skorzystają już z usługi

Źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News