Tragedia podczas grillowania. Mieszkańcy są porażeni, policja przystąpiła do natychmiastowej akcji

Tragedia podczas grillowania. Mieszkańcy są porażeni, policja przystąpiła do natychmiastowej akcji Źródło: Guillaume.G/Wikipedia/CC BY-SA 4.0

Grillowanie nie w taki sposób miało się zakończyć. Wielka tragedia wstrząsnęła mieszkańcami Sochaczewa, w którym wczoraj doszło do tragicznych wydarzeń. Policja natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia przystąpiła do pilnej akcji. Niestety, wiadomo już, że doszło do najgorszego. Wiadomość o śmierci pojawiła się dziś w mediach.

Grillowanie w sobotę w Sochaczewie zakończyło się tragicznie. Podczas spotkania przy grillu postrzelony został 37-leni mężczyzna. Policja zajęła się już sprawą. Wiadomo, że zatrzymani zostali podejrzani. 

Grillowanie zakończyło się tragicznie 

Podczas sobotniego grillowania postrzelony został mężczyzna. 37-latek został przewieziony przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Niestety, jak przekazała policja dzisiaj nad ranem, mężczyzna nie przeżył. Policja zatrzymała już trzy osoby, które również uczestniczyły we wczorajszym spotkaniu. Wiadomo, że w poniedziałek mają zostać doprowadzone do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie.

- Mężczyzna został postrzelony na grillu, na miejscu czynności wykonywali policjanci pod nadzorem prokuratora - przekazała oficer prasowa KPP w Sochaczewie mł. asp. Agnieszka Dzik w rozmowie z PAP. 

Mł. asp. Agnieszka Dzik poinformowała, że zgłoszenie o postrzeleniu wpłynęło do policji w sobotę około godziny 22, po czym funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli dochodzenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grillowanie w Sochaczewie. Kto oddał strzał?

Jak można dowiedzieć się z portalu e-sochaczew, impreza na świeżym powietrzu zakończyła się w momencie, gdy doszło do strzelaniny. Natychmiast na miejscu pojawiła się policja i Zespół Ratownictwa Medycznego, by pomóc postrzelonemu mężczyźnie. Lokalne media donoszą, że mężczyzna zmarł po kilku godzinach od przetransportowania do szpitala. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, doszła do nas straszliwa wiadomość. Wielu Polaków miało nadzieję do samego końca, nie żyje Marta K.
2. Majętny mąż chciał być pochowany z całą fortuną. Zemsta żony po jego śmierci zasługuje na oklaski
3. Spektakularna wpadka w TVP na żywo. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

W tym czasie policja pod nadzorem prokuratury ustalała, jak doszło do zdarzenia i jakie były okoliczności strzelaniny. W mediach nie ma żadnej oficjalnej informacji, którą przekazałaby policja odnośnie do okoliczności tragicznej sytuacji. " Cały czas prowadzone są czynności z zatrzymanymi. To mężczyźni w wieku od 28 do 40 lat. Wiemy, z jakiej broni padł strzał, ale dla dobra śledztwa nie przekazujemy informacji w tej sprawie" przekazała rzeczniczka sochaczewskiej komendy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Do mediów właśnie trafiła dramatyczna informacja. Jego śmierci nikt nie mógł przewidzieć, rodzina jest załamana
  2. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie z plaży w prześwitującym kostiumie. Przesada?
  3. Potwierdza się pesymistyczny scenariusz. Lepiej się przygotować, kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich
  4. Mamy potwierdzenie, ksiądz zakażony koronawirusem. Sanepid pilnie szuka uczestników mszy
  5. Niebezpieczny wypadek na żywo w "Pytanie na śniadanie" TVP. Mogło źle się skończyć

Źródło: Onet, TVP Info, WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News