Grill niezależnie od pogody! Teraz 10% taniej

Grill niezależnie od pogody! Teraz 10% taniej Źródło: Canva

Grill cieszy się coraz większym zainteresowaniem niezależnie od pogody. W ostatnich 2 miesiącach zainteresowanie grillowaniem wzrosło niemal 10-krotnie!

Jaki grill jest najchętniej kupowany?

Zauważa się, że to grill gazowy [zobacz specyfikację] wyraźnie zyskuje na popularności, szczególnie w województwach śląskim i małopolskim. Coraz częściej wyszukiwane są także grille wiszące oraz grill bezdymny [zobacz online]. W grillu bezdymnym zastosowano specjalną konstrukcję, która zapobiega skapywaniu tłuszczu na rozgrzane węgle, dzięki czemu faktycznie mamy mniej substancji szkodliwych w powietrzu. Taki grill może się sprawdzić nawet podczas grillowania na balkonie lub tarasie. 

Więcej: grille w promocyjnych cenach [kliknij i przejdź do sklepu] 

Grill węglowy do ogrodu

Podstawowy piknikowy grill węglowy [dziś 10% taniej] w pięknym czerwonym kolorze. Ten uroczy maluch będzie się świetnie prezentował na zdjęciach!  

Wybierając grill, należy zwrócić uwagę na jego stabilną konstrukcję. Dobrze, jeśli jest wyposażony w pokrywę z kominkiem wentylacyjnym, która pozwala na szybsze osiągnięcie wysokiej temperatury i zmniejsza uwalnianie dymu. Wybrany przez nas grill węglowy [dziś 10% taniej] posiada kółka ułatwiające jego transport, dwa poziomy grillowania (ruszt i płyta), dwie półki (boczna i dolna) oraz wskaźnik temperatury. W tej cenie to naprawdę rozsądny wybór.  

Grill elektryczny na każdą pogodę

Dla prawdziwych fanów grillowania polecamy grill elektryczny [zobacz online], które w razie złej pogody mogą zostać przeniesione do domu lub na taras. Duża moc pozwala szybko osiągnąć wysoką temperaturę. Wybrany przez nas model wyposażony jest w pokrywę i czujnik temperatury.  

Urozmaicenie do grilla

Dla wszystkich wielbicieli zup i potrawek doskonałym rozwiązaniem będzie kociołek nad ognisko. Mamy do wyboru 11-litrowy kociołek żeliwny [dziś 10% taniej] lub 14-litrowy kociołek emaliowany [dziś 10% taniej].  

Nad ogniskiem świetnie się sprawdzi także ruszt podwieszany [dziś 10% taniej]. Niezwykle klimatyczne rozwiązanie, które daje możliwość wspólnego grillowania w ogrodzie. Jego stabilna i prosta konstrukcja ułatwia czyszczenie i przechowywanie.  

Własna wędzarnia

Własna wędzarnia jest nie tylko trendy! Dzięki niej możemy samodzielnie przygotować zdrowe wędliny i podwędzane warzywa. Warto zapoznać się z możliwościami, jakie daje mniejszy grill-wędzarnia [zobacz w sklepie] oraz większa wędzarnia gazowa [zobacz w sklepie]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News