Greczynka do dziennikarza TVN: Nie strasz ludzi, uspokój się!
Wiadomości Pikio - 2 Lipca 2015

Greczynka do dziennikarza TVN: Nie strasz ludzi, uspokój się!

Podczas jednej z relacji na żywo telewizji TVN24 z przeżywającej kryzys finansowy Grecji doszło do komicznej sytuacji, w której rozemocjonowanego i tragizującego dziennikarza zaczęła uspokajać młoda Greczynka.

Podczas pełnego emocji wystąpienia dziennikarz TVN24 próbował pokazać jak "naprawdę" wygląda sytuacja na greckich ulicach. – To jest świat numer 1. Kolejka Greków, którzy czekają, żeby wypłacić pieniądze w banku lub bankomacie. Nie wychodzi im, bo bankomat nie wypłaca. W tym bankomacie po prostu nie ma pieniędzy. Jest godzina 11.30 i tutaj miał przyjechać ktoś, kto go obsługuje i wpłacić środki, ale go nie ma – relacjonował rozemocjonowany dziennikarz TVN24. W pewnym momencie do mocno gestykulującego polskiego dziennikarza podeszła młoda Greczynka i wręczając mu butelkę zimnej wody próbowała go uspokoić. - Wszystko jest w porządku. Uspokój się, nie strasz ludzi! – powiedziała młoda Greczynka do dziennikarza TVN24. Nagranie z komicznego zajścia można obejrzeć na stronie TVN24 pod tym linkiem.Polub pikio.pl by być na bieżąco!

bh
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News