Sekret urody Grażyny Torbickiej? Jest prosty i na wyciągnięcie ręki dla każdego

Sekret urody Grażyny Torbickiej? Jest prosty i na wyciągnięcie ręki dla każdego Źródło: youtube/tvp_vod/

Choć Grażyna Torbicka lata młodości ma już za sobą, wciąż wygląda fenomenalnie, co najmniej kilkanaście lat młodziej. Nic zatem dziwnego, że wiele pań wciąż zastanawia się jak osiągnąć taki efekt. Teraz będą mogły poznać wszystkie tajemnice aktorki.

Czemu Grażyna Torbicka zawdzięcza swój świetny wygląd? W czasach, gdy niemal każda gwiazda inwestuje w liczne zabiegi kosmetyczne czy operacje plastyczne, by pozbyć się nawet najmniejszej zmarszczki, zapewne większość wyobraża sobie, że ze znaną dziennikarką nie jest inaczej. Nic bardziej mylnego. Torbicka opracowała świetny i jak widać, niezawodny sposób na nieskazitelną urodę. 

Największe sekrety urody dziennikarki. Czemu Grażyna Torbicka zawdzięcza swój młody wygląd? 

Na wstępie warto zaznaczyć, że w maju tego roku Torbicka skończyła równe 60 lat. I chyba nikt by jej tyle nie dał. Fani nieustannie zachwycają się jej urodą, sukcesywnie odejmując lat. Dla dziennikarki z pewnością jest to dodatkową motywacją do tego, by wciąż o siebie dbać.

Okazuje się, że jej wygląd to nie zasługa regularnego bywania w gabinetach medycyny estetycznej, a najzwyczajniej w świecie zdrowego odżywiania. Prezenterka starannie dba o to, co ląduje na jej talerzu. I nie chodzi jedynie o ograniczenie niezdrowych tłuszczów czy przetworzonej żywności. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jedyne miejsce, w którym Torbicka zjawia się regularnie, to zwyczajny bazarek, gdzie zaopatruje się w świeże i ekologiczne warzywa i owoce. Pełne witamin i przede wszystkim pozbawione niepotrzebnych pestycydów, działają niesamowicie i zapewniają jej wciąż młody wygląd. Jednym z nieodzownych elementów diety dziennikarki są jabłka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie, jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Rodzice chodzą bez żadnych ubrań i uprawiają stosunki na oczach dzieci. Twierdzą, że to normalne

Jak widać, sposób na nieskazitelny wygląd według Grażyny Torbickiej jest banalnie prosty i co najważniejsze - na wyciągnięcie ręki. Co więcej, prezenterka zapewne nie jest jedyną osobą w show-biznesie, która chętnie korzysta z naturalnych źródeł substancji poprawiających zdrowie. Nie trudno zauważyć, że bycie "fit" już od kilku lat jest niezwykle modne i coraz więcej osób zaczyna podążać za tym niebywałym trendem i zachęcać do niego innych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. FATALNE prognozy dla Polski. Nadchodzą bardzo złe lata
  2. Ciężarna kobieta miała dostać rutynowy zastrzyk. Lekarz wykonał aborcję. Gdy się zorientował, było już za późno
  3. Odbierali poród i myśleli, że dziecko urodziło się zdrowe. Spojrzeli na pępowinę i dotarło do nich, że mają niewiele czasu
  4. Mama przez rok więziła nastoletniego syna w toalecie. Jak go odnaleźli, był tak wycieńczony, że ważył 15 kg, straszne
  5. Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowanych ziemniakach. Prawie nikt nie wie, jak bardzo jest cenna

Źródło: super express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News