Trudno uwierzyć, że ona ma tyle lat. Grażyna Torbicka zadała większego szyku niż młodsze gwiazdki

Trudno uwierzyć, że ona ma tyle lat. Grażyna Torbicka zadała większego szyku niż młodsze gwiazdki Źródło: Screen/youtube/telewizjaKinoPolska

Grażyna Torbicka znów zachwyca. Mimo upływu lat gwiazda wciąż bije na głowę wszystkie młodsze koleżanki. Pokazała prawdziwy styl i klasę.

Grażyna Torbicka przez lata kojarzona była z TVP, niedawno jednak zdecydowała się na poważne zmiany. Głośno ogłosiła nawiązanie współpracy z telewizją TVN, a teraz raz po raz udowadnia pozując na ściankach, że wiek to tylko liczba. Mimo upływu lat wciąż zachwyca i bije na głowę wszystkie młodsze celebrytki. 

Ze względu na fantastyczną formę oraz bezkonkurencyjną urodę, Grażyna Torbicka otrzymała propozycję zostania ambasadorką marki L'Oreal, co wiąże się oczywiście z pokazywaniem się na licznych wydarzeniach. Na każdym z nich musi prezentować się perfekcyjnie, teraz jednak przeszła samą siebie. Naprawdę trudno uwierzyć w to, ile ma lat, bo wygląda lepiej niż niejedna nastolatka. 

Grażyna Torbicka mimo upływu lat wciąż wciąż zachwyca swoich fanów

Choć Grażyna Torbicka ma już 59 lat, wciąż robi piorunujące wrażenie zarówno na fanach, jak i specjalistach od wizerunku. Jej powalające kreacje, w których pokazuje się na czerwonych dywanach, opisywane są przez wszystkie media i wywołują powszechny zachwyt. 

Stało się tak również podczas wydarzenia organizowanego przez L'Oreal. Cała impreza nawiązywała do festiwalu filmowego w Cannes, którego marka jest partnerem, a największą gwiazdą okazała się właśnie Grażyna Torbicka. Jej biała stylizacja zachwycała wyszukanym stylem i elegancją, jednocześnie będąc niezwykle zmysłową. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci prześcigają się w prawieniu komplementów

Pod opublikowanymi zdjęciami z tego wydarzenia natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy. Grażyna Torbicka jednogłośnie okrzyknięta została królową całej imprezy, która skupiała na sobie wzrok wszystkich. Polacy zgodnie twierdzą, że celebrytka bije na głowy wszystkie młode gwiazdki, które często za wszelką cenę starają się zrobić karierę odsłaniając przed obiektywami zdecydowanie za dużo. 

- Ja panią uwielbiam, Pani Grażyno. Wraz z upływem lat jest Pani coraz piękniejsza. Prawdziwa dama pełna szyku, elegancji i dobrego smaku - chwali zachwycony fan. 

- Wszystkie te młode celebryteczki mogą się przy Pani schować. Świecą gołymi tyłkami, a to nie o to powinno w tym chodzić - dodaje kolejny. 

- Pani gust i wyczucie dobrego smaku jest niesamowite. Wszyscy powinni się od Pani uczyć - czytamy. 

Screen/Wirtualna Polska

  1. Polacy są w szoku. Takiego zachowania po Andrzeju Dudzie nikt się nie spodziewał. Nawet Tomasz Lis nie krył ZACHWYTU!
  2. Największa tajemnica Wodeckiego wyszła na jaw dopiero po jego śmierci! Wiele osób nie uwierzy, że muzyk mógł zrobić coś takiego
  3. Ferdek z "Kiepskich" wymyślił, jak zarobić i się nie narobić. Genialny pomysł rozłożył nas na łopatki
  4. Mało kto o tym wiedział. Martyna Wojciechowska ma rodzeństwo, wiemy kim są
  5. Polacy przewozili trumny. Kiedy celnicy otworzyli je na granicy, nie mogli uwierzyć
  6. Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł