Wielkie szczęście Grażyny Torbickiej. Najszczersze gratulacje

Wielkie szczęście Grażyny Torbickiej. Najszczersze gratulacje Źródło: screen/YouTube/TVP VOD

Grażyna Torbicka została bardzo hojnie obdarowana przez los. Polską dziennikarkę telewizyjną spotkało ogromne szczęście. Można jej tylko pozazdrościć i gratulować

Grażyna Torbicka należy do najbardziej lubianych osobistości telewizyjnych, która od wielu lat zachwyca swoją klasą i stylem. Wielokrotna laureatka prestiżowych nagród ma na swoim koncie nie tylko sukcesy na polu zawodowym. Jej życie prywatne to również pasmo ciągłych sukcesów. Karierę Torbickiej od prawie czterech dekad wspiera kochający mężczyzna. Ich uczucie jest naprawdę wyjątkowe i, mimo upływu lat, ciągle gorące.

Adam Torbicki, mąż popularnej dziennikarki jest przede wszystkim wiernym partnerem. Ich związek trwa nieprzerwanie od 37 lat i wciąż nie ma w nim mowy o rutynie. Grażyna Torbicka przyznaje, że wciąż mówi o swoim mężu jak o chłopaku, którego poznała dwa lata temu i jest w nim szaleńczo zakochana. W relacji pary nie brakuje niespodzianek. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Adam Torbicki przygotuje dla swojej ukochanej wyjątkowy prezent.

Grażyna Torbicka i jej partner są już razem 37 lat. Mąż szykuje wyjątkową niespodziankę

Grażyna Torbicka już wkrótce będzie obchodzić swoje 60. urodziny. Czas zdaje się sprzyjać popularnej prezenterce, która wciąż zachwyca swoją młodzieńczą urodą. Jest czego gratulować - niejedna 30-latka chciałaby być tak piękna i zgrabna jak gwiazda TVP. Można się spodziewać, że kolejne urodziny będą okazją do hucznego świętowania.

Mąż Grażyny Torbickiej jako jej najwierniejszy fan szykuje dla swojej żony wyjątkową, urodzinową niespodziankę. Okrągłe urodziny to doskonała okazja, aby obdarować ukochaną osobę czymś absolutnie wyjątkowym. Nie wiadomo, jaki prezent zdecyduje się podarować swojej ukochanej Adam Torbicki. Można jednak mieć pewność, że będzie to bardzo miła niespodzianka. Małżonkowie potrafią zaskakiwać siebie nawzajem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziennikarka TVP ma powody do radości. Fani jej gratulują

Dziennikarka TVP może mówić o wyjątkowym szczęściu. Jej mąż jest nie tylko przystojny, ale również bardzo inteligenty. Pracuje jako kardiolog, a w wolnych chwilach gra na pianinie. Żeński personel i pacjentki uwielbiają go i nie szczędzą mu wyrazów sympatii i uznania. Grażyna Torbicka ufa mężowi bezgranicznie i daje mu bardzo dużą przestrzeń wolności w związku. 

Fani gratulują dziennikarce TVP, która już wkrótce będzie obchodzić swoje okrągłe urodziny. W sferze zawodowej na pewno nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i odniesie jeszcze niejeden sukces. Można się spodziewać, że jej życie prywatne - dzięki kochającemu mężczyźnie - również będzie usłane różami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. Porzucili sparaliżowaną suczkę na ulicy. Jej widok łamie serce
  4. Studentka ma twarz jak prawdziwa laleczka. Trudno uwierzyć, jak wygląda reszta jej ciała!
  5. Kłopotliwe pytanie w Milionerach. To powinien wiedzieć każdy, znasz odpowiedź?
  6. Lepiej nie wychodźcie dziś z domu! Nagła i paskudna zmiana pogody, będzie niebezpiecznie

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News