Grażyna Torbicka powraca do pracy w telewizji. Ikona mediów była przez lata utożsamiana z TVP i swoim cyklem „Teraz Kino”. Po przerwaniu kariery w 2016 roku wydawać się mogło, że gwiazda odeszła na zasłużoną emeryturę. Jak się jednak okazuje, dziennikarka porozumiała się z największą konkurencją publicznej stacji telewizyjnej i już w najbliższą środę zadebiutuje w swoim własnym show.

Grażyna Torbicka utożsamiana jest głównie ze środowiskiem filmowym. Dziennikarka przez wiele lat śledziła świat czerwonego dywanu z perspektywy eksperta, a nawet dyrektora festiwalu filmowego w Kazimierzu nad Wisłą. Teraz gwiazda wraca na ekrany i znów będzie cieszyć widzów swoją fachową wiedzą w całkowicie nowym formacie.

Grażyna Torbicka w TVN

Przez ostatnie miesiące dużo mówiło się o tym, że Torbicka jest kuszona przez konkurencyjną dla TVP stację. Gwiazda, pomimo wielu propozycji, wolała odpoczywać. Jak się ostatecznie okazało, chęć pracy zwyciężyła i już w następnym tygodniu Torbicka poprowadzi nowy program.

Show o nazwie „Grażyna Torbicka Przedstawia” ma stać się sztandarową produkcją stacji TVN Fabuła. Kanał, którego profilem jest głównie pokazywanie popularnych dzieł filmowych, postanowił mieć własne show o tej tematyce. Z całego gronka kandydatów do poprowadzenia formatu to nazwisko Torbickiej wydawało się producentom najbardziej atrakcyjne. Dzięki doświadczeniu, a także stabilnej pozycji w środowisku kobieta może na nowo sprawdzić się na fotelu prowadzącej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

O czym będzie nowy program Grażyny Torbickiej?

Najnowszy format ma poruszać tematykę polskiej i światowej kinematografii. Przedstawiciele stacji oraz sama prezenterka zapowiedzieli już gości, którzy swoją obecnością uświetnią program.

Pierwszą osobą, która stawi się w studiu, będzie Agnieszka Holland. Reżyserka jest prawdziwą legendą polskiego filmu. Zasłynęła takimi obrazami jak „Europa, Europa”, za którą była nominowana do Oscara w 1990 roku, czy serią „Trzy Kolory”. W programie, w przeciągu następnych kilku miesięcy ma się pojawić także Małgorzata Szumowska, która w czasie swej kariery nakręciła między innymi „Body/Ciało”, głośny i kontrowersyjny „Sponsoring”, a także nominowaną do wielu nagród filmowych „Twarz”.

Czy nowy program Torbickiej odniesie sukces? Wiele na to wskazuje. Stacja oferuje prezenterce ogromne wparcie, dając jej całkowitą wolność artystyczną w realizacji projektu. Być może program znajdzie więc w przyszłości swoje miejsce także na głównej antenie TVN.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Uwielbiany gwiazdor TVN jest ciężko chory! Nie ma pieniędzy na leczenie
  2. Nie żyje aktor legendarnego serialu na TVP! Koszmarny dzień dla fanów
  3. Internauci wściekli na słynny sklep w Polsce! Zawyżają ceny przed Świętami?
  4. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów! Wróży się im duże pieniądze
  5. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie

Zobacz również