Grażyna Torbicka ma już 59 lat, a wygląda o wiele lepiej, niż niejedna o wiele młodsza od niej gwiazda. Wiele kobiet może pozazdrościć jej klasy i wyglądu. To utalentowana kobieta, która potrafi wykorzystać swoje atuty.

Grażyna Torbicka jest wybitną postacią w polskiej telewizji. Możemy od lat oglądać ją na ekranach telewizorów. Jest znaną w Polsce dziennikarką związaną z Telewizją Polską. Chociaż ma 59 lat, to potrafi przyćmić klasą i wyglądem nie jedną gwiazdę. Młodsze pokolenie powinno brać z niej przykład.

Dziennikarka urodziła się 24 maja 1959 roku. Jest dobrze wychowaną i wykształconą kobietą. Skończyła jedno z najlepszych liceów w Warszawie, czyli Batorego. Potem ukończyła teatrologię na Akademii Teatralnej w Warszawie. Kobieta jest znana z tego, że wśród towarzystwa jest poważana, jak prawdziwa dama.

Od 1985 roku pozostaje związana z Telewizją Polską. Przez wiele lat prowadziła program w TVP 2 pt. „Kocham Kino”. Brała także udział w wielu galach i może pochwalić się byciem laureatką Złotej Telekamery. Producenci nie wyobrażają sobie wielu imprez bez ikony telewizji.

Grażyna Torbicka uznawana jest nie tylko wśród dziennikarzy, ale także w środowisku artystycznym za kobietę z klasą, która ma wielki wdzięk oraz potrafi się dobrze ubrać. Fani również to potwierdzają. Na przeróżne imprezy ubiera się perfekcyjne i wygląda nieraz lepiej, niż młodsze pokolenia dziennikarek i artystów.

Grażyna Torbicka wygląda, jak niejedna 20-latka

Dziennikarka niedługo będzie świętować swoje 60 urodziny. Wciąż jednak zaskakuje nas swoją figurą i wigorem. Interesują się nią projektantki mody. Viola Piekut udostępniła zdjęcie na swoim Instagramie, na którym jest Grażyna Torbicka. Trzeba nadmienić, że kobieta jest jedną z najlepszych projektantek w kraju i to jej kreacje można najczęściej zobaczyć na różnych ważnych imprezach w kraju.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERĄ

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!

Projektantka udostępniła zdjęcie, na którym Torbicka ma na sobie bardzo ładny i szykowny czarny kombinezon. Wyglądem przypomina te, które kobiety nosiły w Stanach Zjednoczonych w latach 80 ubiegłego wieku. Uroku i klasy dodają jej specjalne bufiki na ramionach.

Internauci są zachwyceni kobietą. Mówią, że nie wygląda tak, jakby miała 59 lat a najwyżej 25. I faktycznie dziennikarka prezentuje się oszałamiająco. Wiele osób może tylko pozazdrościć takiego wyglądu Grażynie Torbickiej. Zobaczcie sami:

Grażyna Torbicka
Fot. Instagram/Viola Piekut

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zenek Martyniuk myśli o karierze syna. To przyniesie mu MILIONY ZŁOTYCH!
  2. Była gwiazdą Na dobre i na złe. Dzisiaj jej nie poznacie!
  3. Oto najpilniej strzeżona tajemnica Gessler! Polacy nigdy mieli nie poznać prawdy o synu gwiazdy
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Jak często karmić psa? Złe karmienie może go skrzywdzić 

15 znanych par, które przetrwały próbę czasu [ZDJĘCIA]

Zobacz również

ŹRÓDŁOwp.pl

Student dziennikarstwa, pasjonat historii, wielki miłośnik pizzy hawajskiej.