Torbicka zaskoczyła fanów. Rzuciła im nietypowe zadanie

Torbicka zaskoczyła fanów. Rzuciła im nietypowe zadanie

Grażyna Torbicka na swoich mediach społecznościowych pochwaliła się niedawno zdjęciem w towarzystwie dwóch mężczyzn. W poście poprosiła swoich fanów o zidentyfikowanie swoich towarzyszy. Na rezultaty nie musieliśmy długo czekać.

Grażyna Torbicka znana jest z prowadzenia wielu programów oraz imprez. Mogliśmy ją zobaczyć w roli konferansjerki podczas Miss World w 2006 roku, oraz Camerimage. Jest również współautorką popularnego programu emitowanego na antenie TVP2 "Kocham kino". Dziennikarka wystąpiła również w kilku filmach oraz serialach między innymi "M jak miłość".

Grażyna Torbicka rzuciła wyzwanie fanom

Dziennikarka dzięki swojej pracy i osobowości zebrała wokół siebie masę fanów, którzy na bieżąco śledzą jej media społecznościowe. Kobieta na swoim Instagramie niedawno opublikowała zdjęcie w towarzystwie dwóch bardzo wysokich i tajemniczych mężczyzn. Swoim fanom rzuciła wyzwanie, aby spróbowali ich rozpoznać. Fanom dziennikarki zagadka nie zabrała dużo czasu. Jedna z fanek Torbickiej szybko rozpoznała obu mężczyzn, okazało się, że jeden z nich to aktor Wiktor Zborowski a drugim jest lekkoatleta Artur Patryka. Zdjęcie zostało zrobione w 1999 roku, więc niemalże 20 lat temu. Widzimy na niej uśmiechniętą Grażynę Torbicką, która delikatnie kuca, jakby chciała odsłonić mężczyzn. Jest to o tyle dziwne, że obaj mają spokojnie ponad 2 metry wzrostu. Nie znane są dokładne okoliczności wykonania fotografii, jednak po ich twarzach widać, że bardzo dobrze się bawią w swoim towarzystwie.   Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynny dziennikarz TVN pożegnał się z widzami NA ŻYWO
  2. Violetta Villas skrywała tajemnice. Chodzi o jej ciało
  3. Rozenek ze szczegółami o zapłodnieniu. Jej były mąż jest wściekły
źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News