59-letnia Torbicka przyćmiła młodsze gwiazdy. W tym stroju wygląda jak milion dolarów

59-letnia Torbicka przyćmiła młodsze gwiazdy. W tym stroju wygląda jak milion dolarów

Grażyna Torbicka jest polską dziennikarką i prezenterką, która przez długie lata związana była z TVP, niedawno jednak głośno zrobiło się o jej rzekomych związkach z TVN. Teraz media mówią o niej, bo na festiwalu w Gdyni swoją stylizacją przyćmiła znacznie młodsze gwiazdy. Wyglądała niesamowicie. 

Grażyna Torbicka od lat kojarzona jest w Telewizją Polską, w której przez długie lata występowała w roli prezenterki. Jest autorką programu TVP 2 "Kocham Kino", prowadziła "Sportową niedzielę" oraz przez długi czas pracowała w dziale literackim Teatru Telewizji. Niedawno głośno zrobiło się o jej przejściu pod skrzydła TVN, a teraz kobieta zaszokowała wszystkich swoją kreacją w której wystąpiła podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni.

Grażyna Torbicka przechodzi do TVN?

Grażyna Torbicka przez długie lata związana była z Telewizją Polską. Ze współpracy z TVP zrezygnowała zaledwie dwa lata temu, wiele osób mówiło, że decyzja ta będzie końcem jej kariery w mediach, okazuje się jednak, że stało się wręcz przeciwnie. Ostatnio kobieta bardzo często współpracuje przy różnych projektach z telewizją TVN. Sam Edward Miszczak stwierdził w rozmowie z wirtualnemedia.pl, że Torbicka współpracuje z nimi od dawna, a od pewnego czasu jest zaangażowana w coraz więcej projektów. Po rozstaniu z TVP kobieta przyznawała, że nie chce się już angażować w żadną trwałą współpracę i zamierza pozostać "wolnym strzelcem", jednak jak na razie nie komentowała sprawy swojego wstąpienia do TVN.

Niezwykła kreacja Grażyny Torbickiej na Festiwalu w Gdyni

Grażyna Torbicka ma już blisko 60 lat, jednak wciąż świetnie wygląda, a co najważniejsze - potrafi się ubrać tak, by młode gwiazdy były przy niej niezauważalne. Dziennikarka zjawiła się na 43. Festiwalu Filmowym, który organizowany jest w Gdyni i szokowała swoją kreacją. Postawiła na prostotę i elegancję - zrezygnowała z sukni na rzecz czarnych, eleganckich spodni oraz związanej w talii koszuli w kratę. Całości dopełniał ceglasty płaszcz idealnie pasujący zarówno do okoliczności, jak i do wyjątkowej urody kobiety, którą dodatkowo podkreślały złote kolczyki i delikatna bransoletka. Festiwal Filmowy w Gdyni potrwa do soboty 22. września, a jego najważniejszym elementem będzie przyznanie Złotych Lwów, które odbyć się ma ostatniego dnia podczas gali finałowej. Grażyna Torbicka Fot. Facebook/Grażyna Torbicka
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Meghan Markle jest załamana. Może już nigdy nie zostać matką
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Zestrzelono rosyjski samolot! Moskwa wskazuje winnego, będzie III wojna światowa?!
Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu