Torbicka przyłapana w intymnej sytuacji! Paparazzi nie dadzą jej spokoju

Torbicka przyłapana w intymnej sytuacji! Paparazzi nie dadzą jej spokoju

Grażyna Torbicka uchodzi za jedną z najbardziej szanowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Zawsze dostojna, z klasą i wdziękiem wzbogacała programy telewizyjne swoim udziałem. Prywatnie mężatka od wielu lat. Przyłapana ostatnio na randce prezenterka promienieje!

Grażyna Torbicka z Adamem Torbickim są małżeństwem już od 37 lat, a mimo to para wygląda jakby dopiero się poznali. Jak to możliwe? - Czujemy się, jakbyśmy stale byli kochankami - komentuje Torbicka. - Lubimy robić sobie niespodzianki, ale nie z gatunku wcześniejszego powrotu z delegacji, tylko świadczące o tym, że znamy się dobrze i wiemy, czym możemy sobie sprawić radość - dodaje. Para widziana była ostatnio w centrum Warszawy w jednej z modnych restauracji blisko placu Bankowego. Patrząc na kochanków ciężko było odróżnić ich spotkanie od typowej, pierwszej randki, dopiero co poznających się ludzi.

Grażyna Torbicka - ile lat spędziła w show-biznesie?

Młodość spędziła w Warszawie, gdzie uczęszczała do szkoły podstawowej, uzyskała maturę oraz ukończyła Wydział Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie. Rozpoczynając swoją karierę w mediach, gwiazda miała dobry wzór do naśladowania, bowiem jest córką prezenterki telewizyjnej Krystyny Loski. Grażyna Torbicka zadebiutowała w 1985 roku na antenie Telewizji Polskiej w programie "Sportowa niedziela" u boku Włodzimierza Szaranowicza. Początki jej kariery są związane z działem literackim Teatru Telewizji oraz TVP 2. 1986 r przyniósł jej debiut w roli konferansjerki 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Torbicka jest także twórczynią "Kocham Kino" oraz członkinią FIPRESCI. W marcu 2016 roku, po 31 latach odeszła z TVP.

Czy Grażyna Torbicka ma dzieci?

Prezenterka nie lubi poruszać tematu potomstwa. Zapytana kiedyś o ich brak stwierdziła, że "niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie". Podczas gdy wokół jej rodziny rozpoczęła się gorąca dyskusja, Torbicka nie wytrzymała komentując całą sytuację. - Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji. To moja sprawa! - mówi Torbicka. Jak widać dzieci nie muszą być receptą na udane małżeństwo. screenshot/ se.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor TVP zszokował fanów. Nikt nie wiedział o jego krytycznym uzależnieniu
  2. TVN i TVP w ciężkiej żałobie. Nie żyje gwiazdor, którego kochali widzowie
  3. Maciej Maleńczuk przerwał hołd składany Korze. Widzowie wpadli w szał
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News