"To stara komuszyca!" Wściekły atak na Grażynę Torbicką

"To stara komuszyca!" Wściekły atak na Grażynę Torbicką Źródło: screen/youtube/ telewizjaKinoPolska

Grażyna Torbicka jest polską dziennikarką i prezenterką, która słynie z nieulegania presji otoczenia oraz głośnego mówienia o tym, co jej leży na sercu. Niedawno głośno zrobiło się o niej za sprawą wyjątkowo entuzjastycznych wypowiedzi na temat produkcji "Kler", a teraz kobieta poradzić sobie musi z szokującymi oskarżeniami. 

Grażyna Torbicka jest jedną z tych celebrytek, które każdy kojarzy, obecne są wszędzie, przewijają się przez najróżniejsze media, lecz ciężko powiązać je z jedną, konkretną produkcją. Kobieta współpracowała przez lata z TVP, towarzyszyła Włodzimierzowi Szaranowiczowi przy produkcji "Sportowej niedzieli", pracowała przy Teatrze Telewizji oraz prowadziła dziesiątki różnorakich imprez, wydarzeń i koncertów. Jest autorką programu "Kocham kino", a niedawno na antenie TVN Fabuła zadebiutowało show "Grażyna Torbicka zaprasza". Tak duża różnorodność i szeroki wachlarz programowy sprawił, że kobieta stała się rozpoznawalna i na stałe dołączyła do grona polskich celebrytów. Z jej zdaniem liczą się miliony osób, a szczególnie głośno komentowano jej zafascynowanie kontrowersyjnym filmem "Kler". Teraz kobieta zmierzyć się musi z kolejnym problemem - ostrymi słowami krytyki, które zalały internet.

Grażyna Torbicka kontrowersyjnie o "Klerze"

Film "Kler" okazał się ogromnym komercyjnym sukcesem mimo swojej kontrowersyjności i licznych skandali, które wokół niego wybuchały. Jego premierę szybko okrzyknięto najlepszym otwarciem w historii polskiego kina wyświetlanego za granicą. Twórcom udało się bardzo konkretnie podzielić Polaków, jednak na jego temat niezwykle pozytywnie wypowiedzieć się postanowiła Grażyna Torbicka. - Wojtek Smarzowski dotknął bardzo ważnego tematu. Dotknął go w sposób przemyślany, głęboki, dobrze udokumentowany. Ten film też porusza bardzo dużo różnych wątków związanych z instytucją Kościoła, księżmi. Został on również znakomicie obsadzony. Ci aktorzy, którzy zostali zaproszeni [...] do tych ról to jest strzał w dziesiątkę - stwierdziła celebrytka. Grażyna Torbicka z pewnością nie spodziewała się, że jedna wypowiedź wywoła tak ostrą reakcję internautów.

Internauci zmieszali ją z błotem

Dziennikarka rzadko pada ofiarą hejtu, a internauci są dla niej raczej przychylni, po jej wypowiedzi wychwalającej "kler" doszło jednak do zupełnie szokującej sytuacji. Kobieta została zlinczowana przez swoich fanów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Stara Torba. A mama i tata kolaborowali z ruskimi, zamiast walczyć o wolną Polskę. Nie ogarniam, czemu ludzie lubią potomków komuchów, sprzedawczyków. Oni powinni być piętnowani, ogoleni na łyso, a nie pokazywani w tv jako celebryci - ostro krytykuje internauta. - A niby czym można się zachwycać p. Torbicko... sama bezdzietna, komunistka - dodaje kolejna osoba.
 - Pewnie nie chciała mieć dzieci, bo wadliwa, czyli bezpłodna albo chciała uciąć geny swoich przodków kolaborantów. Mogła chociaż adoptować, ale po co się dzielić majątkiem komunistów z jakimiś dziećmi, nie? - pisze wzburzony internauta.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. „Pani Kasiu, musi Pani wyzdrowieć.” Polacy modlą się, żeby Katarzyna Dowbor wyszła z tego cało
  2. Nie żyje kultowy polski artysta. Skończyła się pewna epoka w naszym kraju
  3. Znaki zodiaku i ich idealne połączenia. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  5. Jak Oliwia Bieniuk ubierze się na sylwestra? Będzie wyglądać WSPANIALE!
Następny artykuł