Grażyna Torbicka od lat należy do elitarnego grona najbardziej szanowanych i cenionych przez widzów prezenterek. Gwiazda skrywa oczywiście przed fanami wiele tajemnic, jednak jedna z nich ujrzała ostatecznie światło dzienne. Fani są niezwykle zaskoczeni ujawnionymi za pośrednictwem mediów informacjami.

Grażyna Torbicka zadebiutowała na telewizyjnych ekranach w 1985 roku. Od tamtej pory prezenterka była przez lata związana z Telewizją Polską, a dzięki ciężkiej pracy udało jej się wypracować bardzo stabilną, opartą na klasie i rzetelności markę.

Ile zarabia Grażyna Torbicka? Szczęka może opaść do ziemi

Fani byli jednak naprawdę zadziwieni, kiedy do mediów dotarła tajemnica dziennikarki związana z wysokością jej zarobków. Wiele lat przepracowanych na planach różnorakich programów oraz znane nazwisko dziś pozwalają jej inkasować naprawdę gigantyczne, imponujące sumy.

Według informatorów „Faktu” za poprowadzenie 2-godzinnego wydarzenia kulturalnego do Torbickiej trafia nawet 16 tys. zł. Co ciekawe, poza granicami naszego kraju jest pod tym względem jeszcze lepiej. To samo źródło przekazało bowiem, że dziennikarka na poprowadzeniu w Londynie specjalnego koncertu z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości zarobiła aż 40 tys. zł.

Jako że gwiazda pojawia się miesięcznie na około pięciu podobnych wydarzeniach, za nie same inkasuje ok. 80 tys. zł. Nie jest to oczywiście jedyne źródło jej zarobków. W ostatnim czasie Grażyna Torbicka nieco wycofała się z telewizji, jednak została ambasadorką różnych marek, w tym L’Oreal Paris. Według portalu Party.pl na zagraniu w reklamie producenta kosmetyków oraz jego reprezentowaniu zyskała nawet 500 tys. zł, chociaż firma była w stanie zapłacić jej jeszcze więcej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Gwiazda Kogla Mogla chce uczcić zmarłą córkę. Nagła tragedia zabrała jej radość życia

Co ciekawe, w ostatnim czasie prezenterka zdecydowała się także na powrót do telewizji, od której zrobiła sobie kilkuletnią przerwę. Na ekrany trafił program „Grażyna Torbicka zaprasza” realizowany przez TVN, okazujący się niemałym hitem. Nie wiadomo, jaką stawkę zaproponował tym razem dziennikarce pracodawca, jednak możemy się oczywiście domyślać, że nie są to małe pieniądze.

Jak widzowie zareagowali na ujawnienie sekretu Grażyny Torbickiej?

Chociaż fani doskonale zdają sobie sprawę z popularności gwiazdy, nie spodziewali się informacji o tak niebotycznych zarobkach. Jednocześnie internauci podkreślają jednak, że Torbicka sama zapracowała sobie przecież przez długie lata na dostatnie życie oraz duży szacunek w medialnym środowisku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  2. Omenaa Mensah z partnerem! Fani OSŁUPIELI widząc kim jest
  3. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  4. Matka skatowała miesięcznego Damianka na oczach przechodniów. Grozi jej nawet dożywocie
  5. Ksiądz napadł wiernych i został skazany. Do dziś miga się od kary
  6. Podstawowy produkt sieci Lidl i Biedronka wywołuje nowotwór. Jest silnie rakotwórczy

Rossmann ruszył z najważniejszą promocją! Radzimy, co warto kupić

źródło: Lelum