Grażyna Torbicka przed dwoma laty po dekadach pracy w TVP odeszła z prowadzonej przez Jacka Kurskiego stacji. Teraz prezes zagroził podobnym losem Robertowi Janowskiemu, jeśli ten nie przystanie na jego warunki pracy. Konwersacje ujawniła żona wokalisty.

Telewizja Polska po krótkiej przerwie od personalnych skandali powraca do formy. Teraz na celowniku Jacka Kurskiego znalazło się „Jaka to melodia” i prowadzący programu Robert Janowski.

Telewizja Polska zainteresowała się również przebiegiem teleturnieju, który otrzymał od niej miano ustawionego. Uczestnicy mieli znać wszystkie piosenki i być wybierani w podejrzany sposób.

Jacek Kurski, nie mówiąc nic Janowskiemu, postanowił również zmienić formułę show, o czym prowadzący dowiedział się z mediów. Jak twierdzi żona wokalisty, Kurski posunął się nawet do gróźb.

Jacek Kurski groził Robertowi Janowskiemu! „Skończysz jak Torbicka”

Zwolnienie produkującej dotychczas JTM firmy nie spodobało się Janowskiemu, który nie przystał na nowe warunki pracy. Jak przekazała mediom żona artysty, Jacek Kurski miał użyć bardzo wymownych słów, by przekonać go do podpisania nowej umowy.

– Padło stwierdzenie, że jeśli Robert Janowski nie podpisze nowej umowy, to skończy jak Grażyna Torbicka i Maciej Orłoś – wyznała.

Nie jest to jednak koniec zamieszania wokół programu. Jak napisał na swoim koncie na Facebooku Janowski, Telewizja Polska, która bada obecnie uczciwość „Jaka to melodia”, nie ma do tego podstaw, gdyż jako strona zamawiająca, a następnie nadająca miała wgląd do całego procesu i korzystała z tego prawa.

– Nieuczciwe castingi? Sekta? Prywatny program? To jakaś kpina? Żart? Przecież @TVP (razem z MC) była współproducentem programu JTM -nazwiska i wybór zawodników odbywał się z udziałem pracowników Telewizji!!! Niezależnie od tego nabór był zgodny z regulaminem, a TVP miała obowiązek nadzoru przeprowadzanych castingów i wielokrotnie kontrolowała przebieg teleturnieju w tym w tym zakresie!!! – czytamy na FB Janowskiego.

Co robi Grażyna Torbicka?

Torbicka po odejściu z TVP obiecała swoim fanom, że nie porzuci pasji, jaką jest sztuka filmowa. Jak na razie jednak nie prowadzi żadnej audycji telewizyjnej, która byłaby związana z tematyką. Gwiazda jest jednak ambasadorką firmy L’Oréal, z którą jeździ po świecie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Jerzy Owsiak ma asa w rękawie. PiS w poważnych tarapatach
  2. Skandal! Upokorzyli Polkę, która zdobyła 2 złote medale
  3. Nie żyje słynny polski aktor. Kino nie będzie już takie samo

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

Fani "M jak miłość" zatruwają życie tej pięknej aktorce! Dlaczego?

Lubisz "Jaka to melodia"?

Loading ... Loading ...