Grażyna Torbicka miała przejść na emeryturę. Nie będzie jej to dane

Grażyna Torbicka miała przejść na emeryturę. Nie będzie jej to dane Źródło: Fot. YouTube TVP VOD

Grażyna Torbicka, mimo swojej świetnej formy, mogłaby już spokojnie przejść na emeryturę i żyć w spokoju, z dala od świateł reflektorów i celebryckich ścianek. Nic jednak na to nie wskazuje. Co więcej, według naszych informacji, jest zupełnie odwrotnie.

Grażyna Torbicka w ostatnim czasie stawia czoła nowym wyzwaniom - zaczęła pojawiać się w najnowszych produkcjach TVN. Jednym z takich projektów był Sopot Top of The Top Festiwal. Czy zmiana stacji telewizyjnej na nowo rozbudziła w aktorce apetyt na karierę? Głos w sprawie zabrał sam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak: - Grażyna już od dawna współpracuje z TVN, stopniowo angażuje się w coraz większą liczbę projektów. - mówi. Czyżby zatrudnienie gwiazdy, która nigdy nie zhańbiła się żadną aferą, było pomysłem TVN na ocieplenie wizerunku stacji? Grażynie Torbickiej nie można odmówić przyjaznej aparycji, a osoby o takim wizerunku mogą okazać się nieocenione, zwłaszcza biorąc pod uwagę afery TVN, które w ostatnim czasie pojawiają się jak grzyby po deszczu.

Grażyna Torbicka i jej czas na zmiany

O tym, że zmiany są czasem potrzebne, wiemy wszyscy. Wie też Grażyna Torbicka, która po 31 latach pracy dla Telewizji Polskiej przeszła do innej stacji. Mimo ogromnej sympatii widzów, która zaskarbiana była konsekwentnie i przez lata, gwiazda podjęła trudną decyzję i porzuciła stację, z którą związana była przez dużą część życia. Nie zdradza jednak powodów swojej decyzji. Wielu komentujących internautów spekuluje, że może mieć to związek z "dobrą zmianą" która dość mocno dotknęła TVP. Wedle innych doniesień aktorka chciała być solidarna ze swoimi kolegami z branży, którzy w wyniku zmiany opcji rządzącej zostali z telewizji wyrzuceni. Teraz ma przed sobą nowe perspektywy, nie tylko telewizyjne. W najbliższym czasie gwiazda ma też poprowadzić festiwal filmowy w Gdyni. - Mogę zdradzić, że Grażyna Torbicka będzie prowadzić nasz specjalny wieczór podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Jesteśmy też w rozmowach na temat innych projektów - powiedział Edward Miszczak, któremu ewidentnie spodobała się współpraca z dawną prowadzącą programu "Kocham Kino".  1. Krzysztof Cugowski nie miał co liczyć na emeryturę. Minister PiS mu pomogła
  2. Beata Tyszkiewicz się tym nie chwali. Tajemniczy romans z aktorem młodszym o 30 lat
  3. Wassermann puściły nerwy! Podjęła radykalne kroki, koniec zabawy 
Następny artykuł