Dramat Grażyny Torbickiej. Śmierć najbliższej osoby przewróciła jej życie

Dramat Grażyny Torbickiej. Śmierć najbliższej osoby przewróciła jej życie Źródło: youtube/jastrzabpost

Grażyna Torbicka znana jest w Polsce wszystkim, od lat jej nazwisko jest niemalże synonimem profesjonalnej i niezawodnej prezenterki telewizyjnej. Mało jednak mówi ona o swoim życiu prywatnym. Warto wiedzieć, że przeżyła prawdziwy dramat, kiedy śmierć najbliższej osoby przewróciła jej życie do góry nogami.

Grażyna Torbicka jest od lat obecna w polskiej telewizji. Nikt tak jak ona nie prowadzi największych gal i festiwali. Niestety, w jej życiu nie zawsze było różowo. Śmierć przewróciła już raz jej uporządkowaną rzeczywistość do góry nogami. Niedawno minęła druga rocznica śmierci Henryka Loski, ojca Grażyny Torbickiej. Odejście rodzica boli prezenterkę do dziś. Ciepło go wspomina, by choć trochę ukoić swój żal po stracie. "Bardzo mi Ciebie brakuje, Tato" - wyznała ostatnio dziennikarka.

Grażyna Torbicka o swojej wielkiej stracie

Henryk Loska odszedł dwa lata temu po ciężkiej chorobie. Długo leczył się w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie. Niedługo po tym, jak odszedł, Grażyna Torbicka stwierdziła, że świat nie jest już ten sam. - Bo umarła jakaś część mnie. Na pewno jestem inną osobą. Po raz pierwszy przeżyłam taką stratę – mówiła wtedy, pogrążona w głębokim smutku. Na szczęście wciąż może cieszyć się obecnością swojej mamy, Krystyny Loskiej. - Wciąż widzę Cię, jak stoisz w naszym lesie i cieszysz się, że jest nowa ścieżka. Jak idziesz ze mną na obiad Czerniakowską po egzaminach na studia, i śmiejesz się, gdy mówię, że praktyki studenckie mogę mieć nawet w kamieniołomach, bylebym się dostała – wspomina tatę Torbicka. Henryk i Krystyna Loscy małżeństwem byli przez 58 lat. Stworzyli córce ciepły dom, pokazali, co to wierność, oddanie, dozgonna miłość. Widać, że w życiu bardzo się na nich wzoruje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Uwaga emeryci! Nowy program, państwo da wam 240 złotych, jeśli się zapiszecie
  2. Załamana Gessler w Dzień Dobry TVN ujawniła. Tak zniszczyły ją Kuchenne Rewolucje
  3. „Ty PIERD*LONA KU*WO!” Polska znała ją już wcześniej. Specjalnie okłamała sąd, żeby skazali Komendę
  4. Smutny koniec legendy Kornela Morawieckiego. „Stołki od syna za ucieczkę od Kukiza”
  5. Ogromna akcja CBA! Morawiecki jest przerażony
Źródło: pomponik.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News