Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutny fakt z jej życia

Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutny fakt z jej życia Źródło: Youtube / TVN Style

Grażyna Torbicka od lat bardzo często słyszy pytania o to, dlaczego nie ma dzieci. Żona kardiologa Adama Torbickiego wyznaje, że to dla niej bardzo trudny temat.

Grażyna Torbicka od wielu lat słyszy pytania o dziecko. Przyznaje, że to wyjątkowo trudny dla niej temat do rozmów. Od wielu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z kardiologiem, Adamem Torbickim. Para nie chce wypowiadać się na temat braku potomstwa.

Grażyna Torbicka od lat musi odpowiadać na te same pytania

Dziennikarka i prezenterka wciąż jest nękana pytaniami o brak dzieci. To bardzo ją boli i denerwuje. Jak się okazuje, przyczyny bezdzietności są dla niej bardzo osobistą i intymną kwestią. Zainteresowanych tematem uspokaja, że nie czuje się nieszczęśliwa z powodu tego, że nie jest mamą.

- Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie - mówiła w rozmowie z magazynem "Rewia".

Zdaniem fanów to wyjątkowo smutny fakt z jej życia, jednak celebrytka nie zamierza z nikim o tym rozmawiać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grażyna Torbicka stanowczo ucina wszelkie próby rozmów na temat nieobecności dzieci w jej życiu

Jest zdziwiona, że pomimo upływu lat i jej ewidentnej niechęci do poruszania tego tematu w mediach, te nie ustępują i wciąż drążą. Nie potrafi tego zrozumieć. 

- Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa - powiedziała w wywiadzie dla "Życia na gorąco".

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka miała tragiczny wypadek. Całą noc leżała w rowie, nikt jej nie znalazł. Przez lata dochodziła do siebie
2. Pedofil w programie TVN?! Pilna akcja policji, jest oświadczenie prokuratury

Zirytowana gwiazda stanowczo ucina powyższą wypowiedzią wszelkie próby rozmowy na temat braku dzieci w jej życiu. Uważa to za swoją prywatną sprawę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wymiana małego elementu w aucie grozi mandatem 500 zł lub utratą dowodu rejestracyjnego. OSTRZEŻENIE dla kierowców
  2. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

źródło: Fakt24

Następny artykuł