Fani nie posiadają się z radości po ogłoszeniu w TVN. Gratulujemy Grażynie Torbickiej

Fani nie posiadają się z radości po ogłoszeniu w TVN. Gratulujemy Grażynie Torbickiej Źródło: YouTube/telewizjaKinoPolska

Grażyna Torbicka ma kolejny powód do świętowania. Radość podzielają również fani prezenterki. Wszystko za sprawą ogłoszenia telewizji TVN. Teraz widzowie będą jeszcze uważniej śledzili karierę prezenterki. Zrobi coś, co do tej pory nie udało się innym dziennikarzom.

Grażyna Torbicka stała się jedną z najbardziej szanowanych osobowości telewizyjnych. Prezenterka stawia kolejny duży krok na drodze swojej bardzo udanej kariery. Widzowie zdążyli już pogratulować ulubionej dziennikarce i nie mogą się doczekać, kiedy ją zobaczą. Prezenterka dostanie dostanie szansę, o której koledzy i koleżanki z branży mogą jedynie pomarzyć.

Grażyna Torbicka otrzymała właśnie od stacji TVN możliwość dotarcia do największych, ale zarówno i najbardziej skrytych twórców. Niektóre wielkie nazwiska pojawiają się w mediach tak rzadko, że wielu dziennikarzy oddałoby wszystko, żeby móc przeprowadzić z nimi choćby krótki wywiad. Okazuje się, że Grażyna Torbicka nie musi nic oddawać - musi być tylko sobą. Wszystko dzięki nowemu programowi TVN Fabuła, "Rozmowy intymne". 

Grażyna Torbicka w "Rozmowach intymnych" z największymi twórcami

Grażyna Torbicka i jej kariera telewizyjna nie zatrzymują się. Zrobiła karierę jako dziennikarka filmowa, a przygodę z konferansjerką rozpoczęła w 1986 roku podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Od tego wydarzenia wciąż się rozwijała, współtworząc kulturalny program "Kocham Kino" w TVP2 i prowadząc międzynarodowe konkursy. Od 2018 ma swój autorski program, "Grażyna Torbicka zaprasza" na antenie TVN Fabuła. Teraz dziennikarka pojawi się w nowej formule.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grażyna Torbicka będzie mogła pochwalić się nowym programem, a jego format sprawia, że będzie jej zazdrościł niejeden dziennikarz. Telewizja TVN ogłosiła, że "Rozmowy intymne" to show, który Grażyna Torbicka będzie prowadziła w każdy poniedziałek po 22:00 w wiosennej ramówce na kanale TVN Fabuła. Nowy format umożliwi prezenterce rozmowy z największymi twórcami, którzy do tej pory unikali mediów jak ognia. Chociaż o ich sukcesach słyszała cała Polska, wielkie osobowości nie pojawiały się w gazetach, nie udzielały wywiadów, chroniąc swoją prywatność. Teraz usiądą naprzeciw Grażyny Torbickiej, która będzie mogła przeprowadzić z nimi wywiad jako pierwsza.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"

2. Sześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu

W "Rozmowach intymnych" Grażyna Torbicka będzie gościła największe nazwiska z branży filmowej oraz show-biznesu. Dziennikarka odsłoni przed widzami skrywane do tej pory oblicza wybitnych artystów. Jak ich do tego nakłoni? Odpowiedź na to pytanie zna jedynie legendarna prezenterka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Żona Zenka zostanie gwiazdą TVP? Polacy osłupieli na wieść, że ma zabłysnąć w nowej roli
  4. Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom
  5. Matka odebrała synka ze żłobka. Pobladła, gdy zobaczyła, że na jego brzuszku ktoś napisał wstrząsającą wiadomość
  6. 99% ludzi nie rozpozna po żółtku i białku, które jajko jest najzdrowsze. Nr 1, 2 czy 3?

źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News