Dopiero teraz wyszło na jaw. Grażyna Torbicka przeszła przez piekło

Dopiero teraz wyszło na jaw. Grażyna Torbicka przeszła przez piekło Źródło: youtube/ Magazyn VIVA!

Grażyna Torbicka dopiero po wielu latach zdecydowała się opowiedzieć o koszmarze, z którym swego czasu przyszło jej się zmierzyć. Nawet najwięksi fani nie mieli o tym pojęcia.

Grażyna Torbicka nie znika z pierwszych stron gazet, gdzie wciąż figuruje jako jedna z najpopularniejszych i cieszących się uznaniem widzów dziennikarka. Niebywała osobowość, charyzma i empatia, którymi odznaczała się od samego początku swojej kariery telewizyjnej, pozwoliły jej zjednać sobie rzeszę wiernych obserwatorów, którzy kibicują jej w każdych okolicznościach. Nie wiedzieli jednak, że choć teraz Torbicka jest rozchwytywana i uwielbiana, niegdyś przeżyła piekło. 

Grażyna Torbicka przeżyła koszmarne chwile. Dopiero teraz ujawniła prawdę 

"Fakt" skontaktował się z dziennikarką, która postanowiła szczerze wyznać, jak wyglądały początki jej wielkiej sławy. Dziś na próżno szukać osoby, która nie usłyszałaby choćby jednego pochlebnego komentarza na jej temat, a ponadto, Polacy wciąż zachwycają się jej talentem i wdziękiem prezentowanymi przez nią przed kamerami. Tymczasem w czasie wywiadu dziennikarka zdradziła, że nie zawsze było tak kolorowo, a początki były dla niej szczególnie trudne. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Grażyna Torbicka ujawniła, że przed laty usłyszała gorzką krytykę dotyczącą jej głosu, a niektórzy twierdzili,  wprost, że młoda dziennikarka nie sprawdzi się w medialnym świecie. Celebrytka nie zamierzała się jednak poddawać i mimo przeciwności wytrwale walczyła o swoje marzenia. Starała się wyciągnąć lwnioski z każdego nieprzyjemnego doświadczenia i choć było jej naprawdę ciężko, w końcu wysiłek zaczął przynosić pierwsze owoce. Dziś już z dystansem może mówić o tym, co niegdyś było dla niej istnym koszmarem.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz

2. Wspaniała wiadomość, nawet po 300 zł więcej dla emerytów i rencistów. Musi zostać spełniony tylko jeden warunek

- Teraz dostaję za niego [za swój głos -przyp. red.] komplementy, ale kiedyś słyszałam wyłącznie ostrą krytykę. Mówili mi, że mój głos jest za wysoki, zbyt wibrujący. Teraz wiem, że wynikało to z tremy i zdenerwowania - jak wspomina prezenterka w rozmowie z dziennikarzem "Faktu". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Łączyła ją z Michałem Szpakiem wyjątkowa relacja. Jej śmierć go zrujnowała, ledwo się podniósł
  4. Trudno oderwać wzrok. Gorące zdjęcia gwiazdy disco polo w sieci
  5. Ale się porobiło. Decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka nadejdzie lada chwila?

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News