Grażyna Torbicka zdradziła, jak poznała męża. Historia jak z filmu, połączyła ich okropna choroba

Grażyna Torbicka zdradziła, jak poznała męża. Historia jak z filmu, połączyła ich okropna choroba Źródło: Instagram/Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka opowiedziała niesamowitą historię ze swojego życia. Okazało się, że swojego męża poznała w wyjątkowych okolicznościach. Okropna choroba sprawiła, że para zakochała się w sobie. Ich związek przypomina filmowy scenariusz.

Grażyna Torbicka od 1981 roku jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Adamem Torbickim. Para zawsze bardzo się wspiera i darzy się ogromnym zaufaniem. Jak się okazało, znana dziennikarka i prezenterka poznała swojego ukochanego w wyjątkowych okolicznościach. Ich miłość narodziła się przez wiadomość o poważnej chorobie.

Grażyna Torbicka wyjawiła wielką tajemnicę 

Grażyny Torbickiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Prezenterka, która przez lata była związana z Telewizją Publiczną, to kobieta pełna wdzięku i klasy. To prawdziwa profesjonalistka, która stroni od skandali i raczej unika publicznych wypowiedzi na temat swojego życia prywatnego. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i opowiedziała o tym, jak spotkała miłość swojego życia, z którą jest po dziś dzień. 

Adam Torbicki wyleczył serce ukochanej

Historia związku Grażyny Torbickiej i Adama Torbickiego zaczęła się od choroby dziennikarki. Kobieta zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi i została skierowana na leczenie do specjalisty. W ten sposób trafiła pod opiekę ojca swojego przyszłego męża. Ten z kolei odesłał pacjentkę do wspaniałego lekarza, którym okazał się jego syn, Adam Torbicki, który skutecznie wyleczył serce swojej ukochanej i to dosłownie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się okazało, choroba zbliżyła do siebie lekarza i Grażynę Torbicką. Para od pierwszych chwil spodobała się sobie i po dziś dzień tworzy wspaniały i szczery związek. Jak przyznała prezenterka w rozmowie z "Galą", Adam Torbicki chociaż wyleczył jej serce medycznie, to jednak "zainfekował" je miłością. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona

2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki pomimo upływu lat wciąż żywią do siebie ogromne uczucie. Cały czas pomiędzy nimi iskrzy i mogą liczyć w każdej sytuacji. 

– Udało nam się. Po prostu nam się udało, wiesz? Oczywiście, że mąż czasami mnie denerwuje niektórymi zachowaniami, a ja jego, ale przecież to jest wpisane w każdą relację - podsumowała w rozmowie z "Galą", Grażyna Torbicka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od 40 lat nie mył włosów. Efekt zdumiewa
  2. Mięso z kurczaka jest niebezpieczne dla kobiet. Słowa lekarza o zagrożeniu zdrowia wręcz odbierają smak
  3. Dietetyczka przez 12 dni jadła tylko banany. Teraz promienieje, efekt diety oszałamia
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

źródło: Wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News