Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów

Smutek w rodzinie Grażyny Torbickiej. Nieprawdopodobne doniesienia mediów Źródło: Instagram.com grazyna.torbicka

Grażyna Torbicka przechodzi ostatnio trudny czas: media obiegły niepokojące informacje, że znana prezenterka nie ma wielu powodów do radości. W rodzinie kobiety zapanował smutek.

Grażyna Torbicka przechodzi ostatnio bardzo trudny czas w życiu, media obiegły niepokojące informacje. Znana prezenterka uciekła od problemów w pracę, nie ma teraz wielu powodów do radości. W rodzinie kobiety zapanował smutek, fani martwią się o dziennikarkę.

Grażyna Torbicka przechodzi ciężki czas

W mediach pojawiły się niepokojące informacje o Grażynie Torbickiej. Według doniesień, uwielbiana prezenterka przechodzi ostatnio trudne chwile w życiu. Kobieta ma dużo pracy związanej z występami w telewizji i przygotowaniami do festiwalu w Cannes. Opiekuje się również swoją mamą, Krystyną Loską, która w lipcu skończy 83 lata.

Wsparciem dla prezenterki był od zawsze jej mąż, Adam Torbicki. Para przeżyła ze sobą 39 lat i uchodziła za świetnie dobrane małżeństwo. Grażyna Torbicka również kibicowała mężowi w karierze lekarskiej, oboje są ambitni i bardzo pracowici. Podobno obiecali sobie, że na emeryturze zwolnią tempo, odpoczną i będą wspólnie podróżować. Niestety, na razie żaden z tych planów się nie spełnił.

Grażyna Torbicka ma kłopoty w małżeństwie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż Grażyny Torbickiej podjął decyzję o rezygnacji z pracy w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie i założeniu wspólnie z przyjaciółmi własnej kliniki w Otwocku. To spowodowało, że mężczyzna ma jeszcze więcej pracy i nie ma czasu na odpoczynek oraz spędzanie czasu z żoną.

- Odkąd powstało Europejskie Centrum Zdrowia w Otwocku, całymi dniami przesiaduje w klinice, a nawet spędza tam noce. Ma coraz mniej czasu dla swojej znanej żony - miał przekazać informator tygodnikowi "Świat i ludzie".

Dzisiaj grzeje: 1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia

2. Ogromne zmiany w robieniu zakupów. Maksymalnie 50 osób w sklepie, metr odległości, znamy szczegóły

By zaoszczędzić czas na dojazdach, małżeństwo przeprowadziło się z warszawskiego mieszkania do domu pod miastem. Niestety, problem wciąż narasta, a w mediach pojawiły się plotki o rychłym rozstaniu pary. Dla fanów kobiety ten scenariusz wydaje się nieprawdopodobny, jednak jak przekonuje informator tygodnika " Świat i ludzie", kryzys w małżeństwie Torbickich stale się pogłębia.

- Coraz bardziej mijają się z mężem  - miał powiedzieć informator tygodnika.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cukrzycę można zobaczyć w oczach. Objaw, którego nie wolno lekceważyć
  2. Przygnębiające słowa żony Wojciecha Szczęsnego. Polski bramkarz uspokaja ukochaną
  3. Wiadomo, kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia
  4. Emerytury nie zostaną wypłacone w terminie? Jest oficjalna odpowiedź
  5. Zdjęcie wnuka Pawła Królikowskiego podbija sieć. I nie bez powodu, co za widok
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News