Grażyna Torbicka nie wytrzymała
YouTube telewizjaKinoPolska
Monika Majko - 18 Listopada 2020

Grażyna Torbicka została zapytana, dlaczego nie ma dzieci. Nie wytrzymała, dosadny komentarz

Grażyna Torbicka od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim, para jednak nie doczekała się potomstwa. Prezenterka została zapytana o to, dlaczego nie ma dzieci, jej ostra reakcja zaskoczyła wiele osób. Gwiazda wyznała publicznie, że ma już dość.

Grażyna Torbicka jest żoną kardiologa Adama Torbickiego od prawie 40 lat, a ich związek uchodzi za jedno z najszczęśliwszych małżeństw w show-biznesie. Pomimo tego, para nigdy nie doczekała się potomka. Dziennikarka ostro zareagowała, kiedy po raz kolejny została zapytana o przyczyny bezdzietności.

Grażyna Torbicka od prawie 40 lat jest w związku małżeńskim

Uwielbiana przez Polaków prezenterka i dziennikarka sympatię widzów zyskała dzięki wyjątkowemu profesjonalizmowi oraz przygotowaniu, które zawsze prezentuje zarówno przed kamerami, jak i przy mikrofonie. Wiele osób twierdzi, że klasę odziedziczyła po swojej słynnej mamie, Krystynie Losce.

Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiWłaśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjamiCzytaj dalej

Prywatnie Grażyna Torbicka od lat jest żoną kardiochirurga Adama Torbickiego, którego poznała, kiedy potrzebowała badań do prawa jazdy. Młoda dziennikarka trafiła wtedy do Ryszarda Torbickiego, który wysłał ją na wizytę do swojego syna.

Choć początkowo ich relacja była przyjacielska, w trakcie kolejnych randek szybko zauważyli, że łączy ich bardzo dużo, m.in. chodzili do tej samej szkoły, uczyli ich ci sami profesorowie. Wkrótce pomiędzy nimi pojawiła się miłość, która trwa do dziś.

– Od razu wiedziałam, że Adam to mężczyzna na całe życie, ale nie sądziłam, że jestem taka nieomylna – wspominała dziennikarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Grażyna i Adam Torbiccy nie mają dzieci

Prezenterka przyznała, że po latach ich relacja stała się jeszcze głębsza, a ich związek jest coraz mocniejszy. Oboje nie wyobrażają sobie życia bez siebie, a wspólnie przeżyli już niemal 40 lat.

– Sama czasami zastanawiam się nad naszą relacją, bo przecież oboje z powodu swojej pracy poznajemy tak wiele osób. I jeszcze w dodatku nie mamy dzieci. Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie – wyznała dziennikarka w rozmowie z "Rewią".

Dzisiaj grzeje:

1. Z samego rana pojawił się komunikat Ministerstwa Zdrowia. Wiadomość dla wszystkich Polaków

2. Żona znalazła dowód zdrady męża w jego telefonie. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób

3. Właśnie ujawniono, ile zarabiał miesięcznie Gulbinowicz. "Gdyby wierni dowiedzieli się, doznaliby wstrząsu i niesmaku"

Jednak pytania o dzieci nie ustają, a Grażyna Torbicka nie ma już sił na nie odpowiadać. Gwiazda nigdy nie wyjaśniła przyczyn braku potomka, nie powiedziała również otwarcie, że nie chce ich mieć. Choć to powinna być prywatna sprawa pomiędzy małżonkami, gwiazda wielokrotnie spotkała się z pytaniem o swoją bezdzietność.

W końcu gwiazda nie wytrzymała i w ostrych słowach skomentowała natrętne pytania, które od lat nie dają jej spokoju. Jej reakcja zaskoczyła wiele osób, jednak fani przyznają jej całkowitą rację.

– Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa – przyznała z oburzeniem na łamach "Życia na gorąco".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny muzyk, hitów jego zespołu słuchali chyba wszyscy
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Najczęściej pojawiający się objaw Covid-19. Ma go nawet 86% zakażonych, trzeba wiedzieć
  4. Ujawniono, co czeka Polaków już 10 grudnia. Fantastyczna wiadomość ws. koronawirusa, trzeba trzymać kciuki
  5. Widmo ogromnego strajku zawisło nad całą Polską. Konsekwencje mogą być katastrofalne
  6. Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje legendarny muzyk, hitów jego zespołu słuchali chyba wszyscy
  7. Józef z "Rolnik szuka żony" publicznie upomniał Apolonię: "o czym Ty piszesz?". Bitwa na słowa w sieci
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News