Grażyna Torbicka małżeństwo
YouTube telewizjaKinoPolska
Joanna Szwalikowska - 15 Października 2020

Światło dziennie ujrzała prawda o małżeństwie Grażyny Torbickiej. Wiedzieli tylko najbliżsi

14 października minęło 40 lat od momentu, kiedy Grażyna Torbicka poszła na pierwszą randkę z mężczyzną, który okazał się być jej miłością na całe życie. Po zaledwie kilku miesiącach para była już po ślubie. Na jaw wyszła właśnie cała prawda na temat ich małżeństwa. Wiedzieli o tym tylko najbliżsi.

Grażyna Torbicka i jej mąż Adam są razem już 40 lat. Ich znajomość rozpoczęła się zupełnym przypadkiem. Uczucie, które połączyło ich w 1980 roku ani trochę nie straciło na sile. Jak stwierdzają zgodnie, ich największym sukcesem jest trwałość małżeństwa. Wiele osób nie zdawało sobie sprawy jednak z sekretu, który ujrzał światło dzienne.

Wszystkich ŚwiętychZapadła decyzja w sprawie Wszystkich Świętych. Wszyscy dowiedzieli się przez specjalny komunikat archidiecezjiCzytaj dalej

Grażyna Torbicka - jaki sekret skrywa jej małżeństwo?

Pierwsza randka Torbickich odbyła się w kinie na filmie "Manhattan" Woody'ego Allena, później poszli na kawę do kawiarni. W trakcie rozmowy okazało się, że bardzo wiele ich łączy, chodzili do tej samej szkoły. Najpierw połączyła ich przyjaźń, a później miłość. Wiedzieli, że to, co powstało między nimi, to uczucie na całe życie. Szybko się pobrali. Nikt nie miał jednak pojęcia, że od lat nie noszą oni obrączek - dlaczego?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta przeszła na dietę24-latka ważyła 300 kg. Postanowiła zmienić swoje życie, rok później była nie do poznaniaCzytaj dalej

- Pomyślałam wtedy, że skoro on nie ma obrączki, to ja też nie powinnam jej nosić. Wbrew przepowiedniom... dobrze nam to zrobiło. Obrączka jest próbą uczynienia z małżeństwa instytucji, a my, nie mając obrączek, wciąż możemy czuć się tak, jakbyśmy byli kochankami - żartowała Grażyna Torbicka, cytowana przez "Pomponik".

Pomimo że małżeństwo od lat nie nosi obrączek, czują się z tym dobrze. Nie wierzą w rozmaite przepowiednie, wierzą przede wszystkim w uczucie, które ich łączy. Pracowali nad swoim związkiem 40 lat i doskonale widać, że pomimo upływu tego czasu, nadal patrzą na siebie, jak w dniach, kiedy dopiero zaczynali być sobą zauroczeni.

Dzisiaj grzeje:

1. Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro. Napłynęły doniesienia po spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

2. Zmieniają obostrzenia, właśnie opublikowano nowe rozporządzenie. Już jutro wchodzą w życie

3. Pomarańczowy alert objął właśnie tysiące Polaków. Sytuacja jest bardzo zła, pojawiły się oficjalne ostrzeżenia

- Mąż powiedział mi kiedyś, że dla niego idealny związek to taki, w którym kobieta czuje się szczęśliwa. I stara się, bym ciągle była szczęśliwa. Jesteśmy już kilkadziesiąt lat po ślubie i wciąż czujemy się razem fantastycznie - stwierdziła Torbicka, cytowana przez "Pomponik". Na pytanie o receptę na udane małżeństwo dziennikarka bez wahania odpowiedziała, że po prostu trzeba kochać osobę, której się ślubowało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyciekł najlepszy pod słońcem przepis na pierogi według Magdy Gessler. Równie aksamitnego farszu nigdy nie jedliście
  2. Anna Lewandowska zadziwiła tysiące Polaków. Nagle, zaczęła się śmiać z samej siebie (FOTO)
  3. Wiadomość prezydenta Andrzeja Dudy do wszystkich Polaków. Wszystko po spotkaniu z szefem GIS
  4. Już od czwartku, po 2080 złotych "na rękę". Duża grupa Polaków dostanie pieniądze, lepiej sprawdzić
  5. MZ przekazało najgorsze wiadomości. Wkrótce Polaków czeka nieuniknione, jest potwierdzenie
  6. Księżyc pełnił kiedyś niezwykle ważną funkcję. Niesamowite odkrycie naukowców

Psychotest z liśćmiWybierz liść i poznaj swoją przyszłość. Odpowiedź zdradza, co czeka cię w najbliższym czasieCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News