Grażyna Torbicka zaczęła siódmą dekadę życia. Miażdżąca reakcja prezenterki nt. emerytury Was zadziwi

Grażyna Torbicka zaczęła siódmą dekadę życia. Miażdżąca reakcja prezenterki nt. emerytury Was zadziwi Źródło: Instagram/grazynatorbicka

Grażyna Torbicka skończyła niedawno 60 lat. Coraz częściej jest pytana, czy nie myśli o zakończeniu kariery dziennikarskiej i przejściu na spokojną, zasłużoną emeryturę. Ona sama nie ma wątpliwości.

Grażyna Torbicka to jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych. Przez dekady obecna była w TVP, później pojawiła się w programach TVN. W branży obecna jest od tak dawna, że trudno wyobrazić byłoby sobie telewizję bez niej. A jednak - być może ten czas nadchodzi. Dziennikarka obchodziła niedawno 60. urodziny i coraz częściej jest pytana o dalszą karierę. Czy to już czas na emeryturę? Ona sama nie ma wątpliwości.

Grażyna Torbicka ma dużo pracy. TVN na nią stawia

O końcu telewizyjnej kariery znanej dziennikarki spekulowano już w 2016 roku. To wtedy Grażyna Torbicka niespodziewanie odeszła z TVP. Powodem złożenia wypowiedzenia były zmiany, jakie dokonały się w telewizji publicznej po wyborach i zmianie władzy. Rzecz była tym bardziej zaskakująca, że Torbicka związana była z mediami publicznymi od 31 lat.

Wtedy jednak emerytura nie była jej pisana. Profesjonalizm w branży się ceni - dziennikarka rozpoczęła współpracę z TVN. Trwa ona do dziś i jest bardzo owocna - zadowolone są obie strony. Telewizja zyskała uwielbianą przez widzów postać, ona - miejsce z potencjałem do dalszego rozwoju.

- Grażyna już od dawna współpracuje z TVN, stopniowo angażuje się w coraz większą liczbę projektów - mówi, cytowany przez portal "Pomponik", dyrektor programowy stacji Edward Miszczak.

Torbicka niedawno była w Cannes, skąd relacjonowała przebieg festiwalu, ale nie ma czasu na odpoczynek. Już zaczyna prace nad kolejnymi zadaniami - zrelacjonuje dla TVN festiwal filmowy w Gdyni i kazimierskie Dwa Brzegi. Nie narzeka więc na brak zajęć, a co więcej - nadal odnajduje w nich pasję.

Grażyna Torbicka o emeryturze: "Dom jest bardzo ważny"

Dziennikarka nie myśli obecnie o emeryturze. Aktywność zawodowa wciąż sprawia jej przyjemność i nie sprawia jej problemów. Nie planuje w tym momencie porzucić pracy dla spokojnego, rodzinnego życia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dla mnie dom także jest bardzo ważny, ale główną rolą jest rola kobiety, która potrafi harmonijnie łączyć życie prywatne z zawodowym. Samo zajmowanie się domem nie dawałoby mi satysfakcji. Taki mam temperament - cytuje Torbicką portal "Pomponik". 

Wsparcie w swojej decyzji może znaleźć u swojego męża, Adama Torbickiego, wciąż aktywnego zawodowo kardiologa.

- Oboje dajemy sobie nawzajem wsparcie. Mam to szczęście, że mogę realizować swoje marzenia. I wciąż mam ochotę na nowe działania - przyznaje dziennikarka. I niech ta pasja trwa nadal - w mediach takich profesjonalistów nigdy za wiele.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. 20-latka dokładnie wiedziała, kiedy umrze na nowotwór. Zaplanowała wszystko, po śmierci stało się to, co chciała
  4. Dominika Gwit wygina śmiało ciało za kulisami DDTVN. Wpadła w objęcia przystojnego polskiego aktora
  5. Podczas upałów matka nie mogła dobudzić 3-latki. Gdy zbadali ją lekarze, postawili przerażającą diagnozę
  6. Wyciekły wrażliwe, najbardziej prywatne dane, których Kinga Rusin nigdy nie chciała ujawnić. Żenująca reakcja gwiazdy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News