Grażyna Torbicka ma dość pewnych zachowań męża. Zaskakujące słowa gwiazdy

Grażyna Torbicka ma dość pewnych zachowań męża. Zaskakujące słowa gwiazdy Źródło: youtube.com/telewizjaKinoPolska

Grażyna Torbicka nie stara się ukrywać tego, że jej związek jest pełen blasków i cieni. W wywiadzie przyznała, że niektóre zachowania męża są dla niej drażniące. Nikt nie sądził, że kiedyś powie o tym wprost.

Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim małżeństwie, sporą część rozmowy poświęciła mężowi. Przyznała, że nie zawsze jest idealnie, a fani są zaskoczeni. Nie spodziewali się takiego wyznania od prezenterki.

Grażyna Torbicka opowiedziała o swoim idealnym małżeństwie

Znana polska prezenterka i konferansjerka ze swoim mężem, Adamem Torbickim, obchodziła niedawno 38. rocznicę ślubu. Małżeństwo wygląda na bardzo zgodne, a Grażyna Torbicka nigdy nie zapomni, w jaki sposób poznała partnera. Najpierw trafiła pod skrzydła przyszłego teścia, który jest lekarzem, a ten odesłał ją do swojego syna kardiologa. Gwiazda po latach śmieje się, że zamiast uleczyć jej serce, to sukcesywnie je zainfekował samym sobą.

- Mamy różne światy i dla nas to jest dobre. Mnie fascynuje to, co robi mój mąż. Adam jest lekarzem i przez to, że na co dzień obcuje z poważnymi chorobami, ze śmiercią, nauczyłam się trzymać właściwy balans. Wiem, co jest najważniejsze. Z kolei mój świat fascynuje Adama. Ciekawi go to, czym się zajmuję, interesuje go film, kultura i festiwal, który organizuję w Kazimierzu Dolnym - mówi Grażyna Torbicka i po chwili dodaje, że nie jest to do końca zgodny związek, są zachowania, które ją denerwują.

Gwiazda wyznała, że mąż jednak potrafi napsuć jej nerwów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grażyna Torbicka zachowała klasę i dokładnie nie powiedziała, co mierzi ją w mężu. Można się jednak domyślać, że kiedy umysł humanistyczny zetrze się ze ścisłym, jest to wręcz kipisz emocji i lata docierania się.

- Udało nam się. Po prostu nam się udało, wiesz? Oczywiście, że mąż czasami mnie denerwuje niektórymi zachowaniami, a ja jego, ale przecież to jest wpisane w każdą relację - mówi szczerze gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Grażyna Torbicka nie omieszkała też wspomnieć, że czasem obie strony są pochłonięte przez pracę - mąż jest zajęty pacjentami i nauką, a prezenterka często wyjeżdża na festiwale filmowe. Z tego powodu czasem się mijają i w ogóle nie widzą przez dłuższy czas. Starają się jednak w miarę możliwości pojawiać razem i chodzić na randki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył
  2. Zbigniew Boniek w żałobie. Prezes PZPN stracił najbliższą osobę, smutne doniesienia
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Źródło: Gala

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News