Smutna wiadomość o mężu Grażyny Torbickiej. Przesyłamy wyrazy współczucia

Smutna wiadomość o mężu Grażyny Torbickiej. Przesyłamy wyrazy współczucia Źródło: TRICOLORS East News

Grażyna Torbicka i jej ukochany borykają się z niemałym problemem. Adam Torbicki potwierdził, że sytuacja staje się coraz poważniejsza. Jednocześnie w udzielonym na temat wywiadzie wystosował apel z prośbą. Powinna ona trafić do wszystkich. To, co obecnie przechodzi znane małżeństwo, jest wyjątkowo trudne. Przesyłamy wyrazy współczucia i dołączamy się do apelu lekarza.

Grażyna Torbicka poznała swojego przyszłego męża w szpitalu. Od 1981 roku tworzą małżeństwo, które uchodzi za wzór związku, jednak ostatnio znaleźli się w trudnej sytuacji i zwracają się do wszystkich. Ostrzegają przed niebezpieczeństwem, a sam Adam Torbicki przyznaje, że to dla niego wyjątkowo smutna i niekomfortowa sytuacja.

Grażyna Torbicka wspiera męża w trudnościach

Grażyna Torbicka to jedna z najpiękniejszych i najbardziej profesjonalnych polskich dziennikarek. Zachwyca, gdziekolwiek się pojawi, ale wiele osób nie wie, że zanim poznała swojego obecnego męża, spotykała się z równie znanym mężczyzną. To już jednak przeszłość, a dziennikarka od lat wierna jest mężowi Adamowi. Małżeństwo pojawia się na imprezach branżowych i nie szczędzi sobie czułości.

Tak udany związek wymagał ogromnej pracy z obu stron. Grażyna Torbicka przeszła ten test, choć nie miała łatwo. Teraz media obiegła smutna wiadomość na temat Adama Torbickiego, a sytuacja stała się tak poważna, że słynny lekarz zdecydował się zabrać głos.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Adam Torbicki padł ofiarą naciągaczy

Pierwsze informacje na temat tego, że wizerunek słynnego i cenionego lekarza wykorzystywany jest bez jego zgody dotarły do niego pod koniec kwietnia, gdy jeden z pacjentów zapytał, czy reklamowany przez niego produkt faktycznie działa. Na początku wziął to za żart, lecz w miarę pojawiania się kolejnych tego typu pytań zdał sobie sprawę z powagi sytuacji. Jego medyczny autorytet wykorzystywany jest po to, by wprowadzać w błąd konsumentów.

- Byłem całkowicie zaskoczony. Trochę nawet z nich żartowałem [...], zorientowałem się, że to może być istotny problem, zwłaszcza jeśli ktoś ze mną nie ma kontaktu i nie może zweryfikować wiarygodności reklamy. [...] Nie mogę tego zostawić bez reakcji, bo wyglądałoby na to, jakbym miał coś z tym wspólnego. Trzeba chronić ludzi przed dezinformacją - mówił w rozmowie z Plejadą lekarz. Zdecydował się skierować sprawę do sądu, ale efekty nie były zadowalające.

Dzisiaj grzeje: 1.TVP przekazała z samego rana druzgocącą wiadomość. Rodzina pogrążyła się w smutku, miał tylko 34 lata

2.Dziewczynka wyrzuciła prezent do kosza. Nauczkę, którą dostała od mamy, zapamięta do końca życia

3. Dzieci znalazły w rzece dziwaczny przedmiot. Kiedy zorientowali się, czym jest, zamarli

Sąd nie przychylił się do jego postulatu

- Prokuratura twierdzi, że trudno jest jednoznacznie przypisać moje nazwisko do reklamy, gdyż nie ma tam mojego podpisu. Chociaż z tym bym się nie zgadzał. Były tam zdjęcia moje, a później również wraz z Członkami Zespołu Kliniki, której działania koordynuję - powiedział w wywiadzie. Grażyna Torbicka i jej mąż muszą zmagać się z prostowaniem informacji na temat jego udziału w sprzedaży suplementów diety. Kardiolog apeluje, aby nie wierzyć w cudowne środki pojawiające się w reklamach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Co naprawdę dzieje się z Agatą Dudą? Sytuacja trwa od zeszłego czwartku
  2. Wprost z nieba runął do Wisły. Napływają niepokojące informacje, są poszkodowani
  3. Ogień zaczął trawić wszystko, na miejscu pilnie pracują strażacy. W polskiej miejscowości spełnia się najczarniejszy scenariusz
  4. Ogromny smutek. Nie żyje Paulina Socha
  5. Agnieszka Woźniak-Starak nie będzie miała spokoju? Bardzo przykre wieści tuż przed pierwszą rocznicą śmierci jej ukochanego męża

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News