Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje

Niepokojące doniesienia o mamie Grażyny Torbickiej. Córka wyznała całą prawdę, smutne informacje Źródło: YouTube / TVP VOD

Grażyna Torbicka wyznała prawdę o swojej słynnej mamie. Niepokojące wiadomości o legendarnej prezenterce rzucają zupełnie nowe światło na ich relację.

Grażyna Torbicka jest uwielbianą przez polaków prezenterką, tak samo jak jej słynna mama, Krystyna Loska. Niedawno gwiazda ujawniła niepokojące informacje o swojej legendarnej matce. Wielbiciele obu kobiet są zaniepokojeni, wiadomości nie są optymistyczne.

Grażyna Torbicka opiekuje się swoją słynną mamą

Krystyna Loska odeszła z telewizji w 1994 roku, przepracowała w niej 33 lata. Do tej pory jednak zdarza się, że wielbiciele legendarnej prezenterki zatrzymują ją na ulicy. Jej charakterystyczny sposób prowadzenia spikerek, profesjonalizm i naturalny luz zjednał jej tysiące sympatyków w całym kraju. Dzisiaj 82-latka utrzymuje, że nie tęskni za pracą przed kamerą, choć bardzo ją lubiła.

- Dobrze czułam się w swoim zawodzie może dlatego, że nie starałam się być przed ludźmi inna, niż jestem. Myślę, że to bardzo męczące być innym przed publicznością, a innym w rzeczywistości - wyznała po latach Krystyna Loska.

Po śmierci męża Krystyny Loski, jej relacja z córką, Grażyną Torbicką, jeszcze bardziej się zacieśniła. Kobiety spędzają wspólnie dużo czasu, ale starsza kobieta wciąż mieszka sama, choć ma problemy zdrowotne. W 2017 roku przeszła zawał serca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Odwiedzam oczywiście Grażynkę, ale mieszkam u siebie i cenię sobie to, że jestem samodzielna - wyznała Krystyna Loska.

Choć słynna prezenterka wciąż jest samodzielna, nie dałaby rady bez pomocy córki. Na jaw wyszły informacje dotyczące emerytury Krystyny Loski. Legenda polskiej Telewizji pobiera wyjątkowo skromne świadczenie. Fani kobiety są zszokowani, że staruszka miesięcznie dostaje niewiele ponad tysiąc złotych. Za taką kwotę trudno jest jej prowadzić jakiekolwiek życie. Na szczęście ma przy sobie ukochaną córkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie uwierzycie, kim jest żona Jurka Owsiaka. Jego przeciwnicy dostaną zawału

2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

Torbicka stara się zapewnić swojej mamie dużo swobody. Kobieta rozumie jej potrzebę wolności, obie mają bardzo podobne charaktery.

- Mama na to nie pozwoli, jest niezależna, wszystko chce robić sama. Ale ja mam podobnie. Obie w kuchni? Nie ma takiej opcji. Najpierw jedna robi swoje, potem druga - mówi Grażyna Torbicka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Papier toaletowy położony na desce klozetowej chroni przed bakteriami? Specjaliści ostrzegają
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News