To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły

To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły Źródło: Screen/youtube

Grażyna Torbicka wszystkim kojarzy się z niezwykłą elegancją, piękną sylwetką i wysoką kulturą. Prezenterka teraz pochwaliła się fanom swoją mamą. Widać, że to właśnie po niej odziedziczyła te wszystkie atuty. Kobieta ma ponad 80 lat, a nadal prezentuje się fenomenalnie.

Grażyna Torbicka jest postacią, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynie z ogromnej klasy, wyczucia stylu i elokwencji. Traktowana jest przez wielu jako wzór idealnej prezenterki telewizyjnej. Ostatnio opublikowała zdjęcie ze swoją mamą. Kobieta, mimo że ma ponad 80 lat, wygląda jak prawdziwa petarda, którą zesłały anioły. 

Grażyna Torbicka pochwaliła się mamą

Grażyna Torbicka nie jest osobą, która często korzysta z mediów społecznościowych. Raczej oszczędnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym, tym razem jednak zrobiła wyjątek i zamieściła w Internecie zdjęcie ze swoją mamą. 

Krystyna Loska jest równie rozpoznawalną osobistością polskiej telewizji. Kobieta ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda. Spikerka jest niezwykle szykowna i elegancka. Widać, że Grażyna Torbicka odziedziczyła po niej wyczucie stylu i klasę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani zachwyceni

Zdjęcie obu pań opublikowane na profilu instagramowym Grażyny Torbickiej spotkało się z ogromnym entuzjazmem fanów. Internauci komplementują wyczucie stylu zarówno córki, jak i matki. Padają stwierdzenia mówiące o tym, że jest to wrodzona klasa, której nie da się w żaden sposób wyuczyć - trzeba się z nią po prostu urodzić. 

Krystyna Loska, mimo że jest już na emeryturze, nadal jest ulubienicą starszego pokolenia telewidzów. Spikerka ma obecnie ponad 80 lat, ale nadal uznawana jest za ikonę stylu i piękna. Wygląda na to, że jeżeli chodzi o elegancję i atrakcyjność, wiek nie gra roli. Mama Grażyny Torbickiej wygląda na dużo młodszą niż jest w rzeczywistości. 

-Kochane Panie. Od dawien, dawna. Elegancja, szyk, prawdziwe damy - skomentował jeden z użytkowników Instagrama. 

-Jaka mama...taka córka...Pięknie się patrzy i słucha również. Wszystkiego co najlepsze piękne Panie! - wypowiedziała się druga osoba.

Źródło: Instagram/Grażyna Torbicka

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

 

Źródło: Instagram/Grażyna Torbicka

Następny artykuł