Koszmar Grażyny Torbickiej. Tylko najbliżsi wiedzieli, jaką przeżywa traumę poza ekranem telewizji

Koszmar Grażyny Torbickiej. Tylko najbliżsi wiedzieli, jaką przeżywa traumę poza ekranem telewizji Źródło: youtube.com/ Radio TOK FM

Grażyna Torbicka skrywała ten sekret przez wiele lat. Gwiazda, która dzisiaj jest jedną z najbardziej uznanych dziennikarek w Polsce, miała na początku swojej drogi zawodowej wiele problemów. O tym dramacie wiedzieli tylko najbliżsi legendy telewizji.

Grażyna Torbicka po dziś uznawana jest za jedną z najlepszych prezenterek w Polsce. Lata mijają, a gwiazda jest dla wielu prawdziwą ikoną i niedoścignionym wzorem. Jak się jednak okazuje, miała na początku swojej drogi zawodowej wielkie wątpliwości, czy nie przerwać swojej kariery w świecie mediów. A wszystko przez komentarze jej pracodawców, którzy nie byli zadowoleni z jej postawy. O ile na wizji tego nie okazywała, to tak naprawdę przeżywała wielki dramat.

Grażyna Torbicka opowiada po latach o swoim dramacie. Sekrety kariery gwiazdy

Grażyna Torbicka za swoją pracę jest obecnie kochana przez fanów i doceniana przez pracodawców to nie zawsze tak było. Prezenterka wyznała, że na samym początku kariery zmagała się z wielką krytyką sposobu, w jaki prowadzi programy. A wszystko przez głos, jakim posługiwała się przyszła legenda telewizji.

- Moim największym problemem kiedy rozpoczynałam pracę jako dziennikarka telewizyjna był mój głos. Teraz dostaję za niego komplementy, ale kiedyś słyszałam wyłącznie ostrą krytykę - mówi w rozmowie z "Faktem" Grażyna Torbicka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Torbicka nie przestała walczyć o swoją karierę

Mimo że w głowie wieloletniej pracownicy TVP pojawiało się zwątpienie, czy warto kontynuować pracę w świecie mediów, nie poddała się. Znana dziennikarka postanowiła chodzić na lekcję emisji głosu, czym zamknęła usta krytykom i dzisiaj jest chwalona za swoje niesamowite zdolności. Kiedy pozbyła się tremy związanej z wykonywaniem zawodu, jej kariera bardzo się rozwinęła.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

- Mówili mi, że mój głos jest za wysoki, zbyt wibrujący. Teraz wiem, że wynikało to z tremy i zdenerwowania - mówi Grażyna Torbicka.

Dziś trudno sobie wyobrazić polskie media bez niej. Fani z pewnością będą zaskoczeni wiedząc, z jakimi kłopotami zmagała się ich idolka poza kamerami. Na podziw zasługuje waleczność prezenterki oraz fakt, że mimo przeciwności losu dopięła swojego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Oszałamiającą urodę odziedziczyła po najprzystojniejszym Polaku i zjawiskowej mamie. Córka Bogusława Lindy wygląda jak milion dolarów
  4. Niesamowite, ale jest młodszy od Dominiki Tajner o 40 lat. Była żona Wiśniewskiego od razu go pokochała
  5. Zgwałcił i zamordował setki kobiet. Mimo tego znalazła się młoda kobieta, która wzięła z nim ślub i urodziła mu dzieci

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News