Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna sprawa, prawda jest bardzo wymowna

Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutna sprawa, prawda jest bardzo wymowna Źródło: TRICOLORS East News

Grażyna Torbicka od lat ceniona jest za swój profesjonalizm oraz niezwykłą urodę. Prezenterka związana jest od lat ze znanym lekarzem, Adamem Torbickim, jednak para nie ma dzieci. Od jakiegoś czasu w stronę Grażyny Torbickiej coraz częściej wysuwane są pytania odnośnie powodów podjęcia przez małżeństwo takiej decyzji. Głos zdecydowała się zabrać główna zainteresowana, ucięła wszelkie spekulacje.

Grażyna Torbicka zawsze zachwyca swoim wyczuciem stylu oraz nienagannymi manierami. Dobrego wychowania może uczyć się od niej praktycznie każdy, możliwe, że właśnie te cechy sprawiły, że ostatnimi czasy coraz częściej pytana jest o swoje plany rodzicielskie. 

Grażyna Torbicka od dawna jest szczęśliwą mężatką

Grażyna Torbicka nie boi się wypowiadać odważnych tez czy bronić swojego stanowiska. Nie inaczej było także i tym razem. W publicznej dyskusji pojawiało się coraz więcej dywagacji na temat powodów dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci. Ona oraz jej mąż, ceniony kardiolog, Adam Torbicki od lat słyną ze swojej zgodności. Patrząc na małżeństwo, trudno nie dostrzec, jak dobrze czują się we własnym towarzystwie i na jak wielkie wzajemne wsparcie mogą liczyć. Pytania na temat powodów rezygnacji z rodzicielstwa musiały im się dać we znaki, gdyż głos zdecydowała się zabrać główna gwiazda tej dyskusji, czyli Grażyna Torbicka. Sprawę postawiła bardzo jasno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wypowiedziała się na ten temat bardzo jasno

Grażyna Torbicka nie ukrywa, że bardzo dziwi ją, że ten temat stał się tak ważny dla opinii publicznej. Uważa, że każdy z nas ma prawo do podejmowania osobistych decyzji i powinniśmy szanować wybory podejmowane przez innych, w tym ludzi znanych. W wywiadzie dla "Życia na gorąco" Grażyna Torbicka odniosła się do krzyczących zewsząd nagłówków

- Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji. To moja sprawa! - mówiła w wywiadzie dla gazety Grażyna Torbicka.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, już się zaczęło. Trąba powietrza uderzyła w jedno województwo, są porażające nagrania

2. Przez 5 dni piła sok z selera. Efekty okazały się zaskakujące

To nie pierwszy raz, kiedy o tym mówi

Zostanie matką nie jest obowiązkowe, większość dyskutujących na temat Grażyny Torbickiej oraz jej macierzyństwa, chyba o tym zapomniało. Gwiazda nie pierwszy raz wypowiadała się na ten temat. 

- Niektórzy twierdzą, że to dzieci scalają, ale my jesteśmy przykładem, że nie mając dzieci, można żyć szczęśliwie - mówiła we wcześniejszym wywiadzie dla "Rewii" prezenterka telewizyjna. Nie ulega wątpliwości, że wszyscy powinni cieszyć się z tego, iż dwójka ludzi spędziła ze sobą tyle czasu w życiu i nadal są ze sobą szczęśliwi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Borussia Dortmund - Hertha Berlin. Łukasz Piszczek górą w polskim meczu Bundesligi, zadecydowała jedna bramka (WIDEO)
  3. Rząd już w wakacje wprowadzi nowe, rygorystyczne przepisy. Wielu Polaków będzie musiało bardzo uważać
  4. Dziecko patrzy na psa i zanosi się śmiechem. Po chwili wszystko idzie nie tak, nagranie zwala z nóg
  5. Skandaliczny apel Rydzyka do mediów. Obok stał biskup oskarżony o tuszowanie pedofilii w Kościele
  6. Polskę właśnie obiegła tragiczna wiadomość, nie żyje Paweł Antkowiak. Zginął w wypadku

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News