Grażyna Torbicka z mężem przekazali radosną nowinę. Po wielu latach w końcu im się udało

Grażyna Torbicka z mężem przekazali radosną nowinę. Po wielu latach w końcu im się udało Źródło: Instagram/Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka przekazała wspaniałą nowinę. Po wielu latach starań, w końcu udało jej się spełnić marzenie. Również mąż popularnej prezenterki jest bardzo szczęśliwy z wielkich zmian w ich życiu.

Grażyna Torbicka razem z mężem tworzą wspaniałe i zgodne małżeństwo. Para stroni od opowiadania w mediach o swoim życiu prywatnym, ale tym razem zrobili wyjątek. Właśnie udowodnili, że również na spełnianie wspólnych marzeń nigdy nie jest za późno. Dziennikarka przekazała pewną radosną nowinę, a ich życie znacznie się zmieni. 

Grażyna Torbicka poznała męża w szpitalu

Grażyna Torbicka poznała swojego męża prawie 40 lat temu. Dziennikarka trafiła do szpitala, ponieważ miała poważne problemy zdrowotne. Na początku znalazła się pod opieką swojego przyszłego teścia, który z kolei skierował ją na dalsze leczenie do przyszłego męża. Para niemalże natychmiast zakochała się w sobie. 

Miłość od pierwszego wejrzenia 

Grażyna Torbicka trafiła do Adama Torbickiego w związku z problemami z sercem. Jak przyznaje dziennikarka, niemalże od razu zakochała się w lekarzu, a on odwzajemnił jej uczucie. Prezenterka przyznaje z uśmiechem, że mimo iż jej ukochany wyleczył jej serce pod względem medycznym, to jednak zainfekował je miłością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mamy różne światy i dla nas jest to dobre. Mnie fascynuje, co robi mój mąż. Z kolei mój świat fascynuje Adama - cytuje słowa Grażyny Torbickiej portal "Pomponik".

Dziennikarka i jej mąż pomimo upływu lat, wciąż darzą się wielkim uczuciem i nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Cały czas pomiędzy nimi iskrzy i para może na siebie liczyć w każdej sytuacji. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie

2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze
 

Teraz po wielu latach Grażyna i Adam Torbiccy, spełnili swoje wielkie marzenie. Para przekazała wyjątkowo radosną nowinę - po wielu latach snucia planów, w końcu przeprowadzili się pod Warszawę, gdzie może odpocząć od zgiełku miasta i zrelaksować się wspólnie po każdym, ciężkim dniu. Dziennikarka przyznaje, że jest bardzo szczęśliwa i pomimo że ona i jej mąż to zupełnie dwa różne światy, to jednak obydwoje są zafascynowani tym co robią i razem dążą do wspólnych celów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"
  5. W 2020 roku ZUS zabierze ci FORTUNĘ. Składki zjedzą sporą część twojej pensji

źródło: Pomponik

Następny artykuł