Rodzinny dramat Grażyny Torbickiej. Gwiazda i jej mąż przechodzą teraz bardzo trudne chwile

Rodzinny dramat Grażyny Torbickiej. Gwiazda i jej mąż przechodzą teraz bardzo trudne chwile Źródło: Facebook/Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka przeżywa trudne chwile. Sprawa jest bardzo poważna, bo chodzi o problemy ze zdrowiem jej mamy Krystyny Loski.

Grażyna Torbicka przeżywa rodzinny dramat. Wszystko związane jest ze słabym stanem zdrowia jej matki, Krystyny Loski. Dziennikarka stara się nie przerywać swojej kariery, ale obecnie skupia się głównie na opiece nad swoją bliską osobą.

Grażyna Torbicka przeżywa trudne chwile

Grażyna Torbicka to klasa sama w sobie, znana ze swojego profesjonalizmu i szerokiej wiedzy dotyczącej kultury. Mało jednak osób wie, że odziedziczyła to po swojej matce, legendarnej prezenterce telewizyjnej i radiowej Krystynie Losce. 

Torbicka, jak co roku, pojechała niedawno do Cannes w celu relacjonowania słynnego festiwalu filmowego. Zrobiła to jednak z pewnym niepokojem, bo w Warszawie została jej ciężko chora matka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarka całe szczęście ma oparcie w swoim mężu Adamie i to on został w tym czasie w domu i opiekował się teściową. Była to fachowa opieka, ponieważ mężczyzna jest z zawodu kardiologiem. Grażyna Torbicka wraz z mężem przeżywa trudne chwile. Bardzo martwi się o zdrowie mamy. 

Stan zdrowia Krystyny Loski 

Zanim Grażyna wyjechała spełniać się zawodowo w Cannes, zabrała mamę na badania kardiologiczne. W wyniku tych badań lekarze oznajmili, że stan Krystyny Loski jest poważny i będzie ona musiała korzystać z pomocy telekardiologii. Metoda ta polega na rejestrowaniu zaburzeń rytmu serca. Jest to tzw. stały monitoring pracy serca. 

Krystyna Loska od lat zmaga się chorobami kardiologicznymi. Musi pojawiać się na różnego rodzaju badaniach i kontrolach. Osobą, która dba o to, żeby kobieta miała odpowiednią opiekę, jest oczywiście ukochana córka. Loska nie ma za złe Torbickiej, że wyjeżdża i zajmuje się pracą zawodową. Doskonale rozumie się ze swoim zięciem i jest pewna, że on zapewni jej potrzebną opiekę. Przed całą rodziną bardzo trudny czas. Miejmy jednak nadzieję, że stan zdrowia nestorki rodu szybko się poprawi. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ujawniono intymne nagranie z Anną Muchą. Fani są zszokowani. Mężowie nie powinni TEGO oglądać pod żadnym pozorem!
  2. Barbara Kurdej-Szatan od teraz będzie mieszkać w pałacu? Jej najnowsze zdjęcie wprawiło fanów w osłupienie. Zemdlejecie na TEN widok!
  3. Poprosili Edytę Górniak, by jeszcze raz zaśpiewała hymn Polski. Jej reakcja zwala z nóg
  4. PKO BP zwraca klientom ogromne pieniądze. Wiadomo, komu się należą
  5. Przestaną wypłacać 500 plus na dzieci. Wiadomo już, którzy Polacy stracą świadczenie
  6. W nocy fala uderzy z całą mocą. Alerty służb dla północy Polski, mieszkańcy zaniepokojeni

Źródło: Pomponik

 

Następny artykuł