Grażyna Szapołowska NIGDY nie zapomni tego Englertowi

Grażyna Szapołowska NIGDY nie zapomni tego Englertowi Źródło: Fot. YouTube - Polskie Radio

Grażyna Szapołowska jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek. Mało jednak osób wie, że przez pewien czas źródłem jej problemów był... Jan Englert! Wygląda na to, że kobieta nigdy nie zapomni reżyserowi i aktorowi tego, co niegdyś uczynił.

Grażyna Szapołowska długo nie mogła poradzić sobie z tym, co przed laty zrobił Jan Englert. Kobieta poczuła się mocno pokrzywdzona, przez co sprawa zakończyła się w sądzie! Było o tym głośno przed laty, jednak w ostatnim czasie sprawa nieco przycichła. Niewiele osób pamięta, że kiedyś oboje mieli wobec siebie spore pretensje o wzajemne traktowanie. Co wydarzyło się pomiędzy reżyserem i popularną aktorką? Sprawa w sądzie zdecydowanie pogorszyła relacje obu gwiazd. Jak doszło do tak wielkiej kłótni i co spowodowało, że miała ona swój finał podczas rozprawy?

Grażyna Szapołowska nigdy mu tego nie zapomni

Okazuje się, że wkrótce Grażyna Szapołowska rozpocznie pracę w nowej roli. Po wydarzeniach z doświadczonym aktorem mało kto dawał jej szansę na kolejną pracę w teatrze, jednak okazuje się, że jest to całkiem możliwe. Dowiedzieliśmy się, że kobieta ma wyreżyserować operę na deskach jednego z wrocławskich teatrów. Póki co nigdy nie zdarzyło jej się działać jako reżyser, jednak nowa oferta ma być wyzwaniem, które sama bardzo chce podjąć. Dlaczego? Powodem ma być udowodnienie swojej wartości Janowi Englertowi.

Grażyna Szapołowska wyreżyseruje operę

Dlaczego ich relacje uległy tak wielkiemu pogorszeniu? Wszystko spowodowane miało być tym, że przed laty podczas tworzenia spektaklu mężczyzna postanowił zwolnić Szapołowską z pracy w Teatrze Narodowym. Powodem tej decyzji miał być jej udział w programie TVP "Bitwa na głosy", w którym kobieta brała udział. Jak twierdził Englert, Szapołowska decydowała się na udział w produkcji show dla telewizji w godzinach pracy dla teatru, co miało być podstawą do rozwiązania umowy. Sprawa zakończyła się w sądzie na korzyść reżysera, przez co aktorka została ostatecznie zwolniona. Twierdziła ona wtedy, że przegrała bitwę, ale na pewno nie wojnę.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Pracę w operze we Wrocławiu Szapołowskiej zaoferował Marcin Nałęcz-Niesiołowski, dyrektor placówki. To będzie jej pierwsze zetknięcie z pracą właśnie w tej roli, a opera jest znacznie trudniejszym wyzwaniem od zwykłej sztuki teatralnej. Nie jest to jednak coś, czego aktorka się boi. Jak sama twierdzi, będzie to dla niej znakomita szansa na pokazanie Englertowi, że nie warto było podejmować decyzji o zwolnieniu jej z pracy w Teatrze Narodowym w stolicy. Premiera "Halki" Stanisława Moniuszki w reżyserii Grażyny Szapołowskiej już się odbyła, póki co nie wiadomo nic o ewentualnym komentarzu ze strony Jana Englerta.Najlepsze newsy dnia:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Torbicka? Gwiazda uciekła z Warszawy, by zamieszkać w takim miejscu?!
  2. Barbara Kurdej-Szatan na randce z tajemniczym mężczyzną. Zapłacił jej za spotkanie 42 tysiące!
  3. Legendarne słowa zmarłej gwiazdy Świata według Kiepskich. „Jak zostałem wieśniakiem”
  4. Ile zarabia kasjer w Lidlu? Sieć dała właśnie duże podwyżki
  5. Fenomenalny występ 13 latki w Voice Kids! Druga Roksana Węgiel?
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Źródło: Pomponik Następny artykuł