Ostatnio informowaliśmy o dość przerażającej plagi klaunów, która nawiedziła Stany Zjednoczone. Okazuje się, że nie tylko policja zaczęła walczyć z problemem. Do akcji wkroczył… samozwańczy Batman. 

„Creepy clowns” stały się prawdziwą plagą w kilkunastu amerykańskich stanach. Przestępcy paradują po ulicach z maczetami, napadają na sklepy i zaczepiają dzieci. Policja notorycznie otrzymuje informacje o podejrzanych postaciach straszących na ulicach, które są przebrane za klauny. Wydaje się, że przestępcy dołączają do przedziwnej mody, mimo iż nie jest to żadna zorganizowana akcja. Ta jednak wywołała reakcję.

Na ulicach pojawił się Batman. Jednakże, nie chodzi o miasto Gotham, a Whitehaven w Cumbrii. Mroczny Rycerz ma zapewnić, że dzieci i dorośli cierpiący na lęk przed klaunami, będą się czuć bezpieczniej. Podobnie jak w filmach o Nietoperzu, policja nie daje sobie rady z utrzymywaniem porządku i powstrzymaniem plagi klaunów. Jednakże, pewne granice absurdu zostają przekroczone. Funkcjonariusze obawiają się, że za chwilę na ulicach pojawi się więcej „superbohaterów”, którzy będą próbowali dokonywać samosądów na straszących klaunach.

Plaga klaunów. Atakują maczetami, napadają na dzieci. Masowa histeria (ZDJĘCIA)

 

batman-klauny2

batman-klauny

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:

...

Zobacz również

Zobacz również