Ludzie udowodnili już niejednokrotnie, że bójka o nawet największą błahostkę nie jest dla nich żadnym problemem. Nikt nie spodziewałby się jednak, że krewkie i skore do bójki są babcie. Sprawa jest jeszcze bardziej zaskakująca, jeśli spojrzeć na powód tej walki.

To, co wydarzyło się na placu zabaw w podmoskiewskiej miejscowości Sierpuchow, po prostu szokuje. Nikt nie spodziewałby się, że dwie emerytki są w stanie tak zaciekle pokłócić się o huśtawkę. Ku zdziwieniu przebywających na placu nastolatek dwie starsze panie nagle rzuciły się sobie do gardeł.

Z krzykiem „ona nie jest tu zawieszona dla ciebie” jedna babcia natychmiast rzuciła się na drugą. Kobiety były wyraźnie zdeterminowane do tego, by zająć huśtawkę dla siebie. Z pewnością chodziło o to, by wnuki jednej mogły bawić się przed wnukami drugiej. Cały spór z przekrzykiwania szybko przerodził się w rękoczyny.

Cała sytuacja jest o tyle zabawna, że kobiety pokłóciły się o jedną huśtawkę, a zaraz obok… wisiała druga. Oczywiście nie uległo to uwadze obserwujących je nastolatek, które śmiały się z babć do rozpuku.


źródło: facebook.com

Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości