Seria nieszczęść gwiazdy "Graczyków". Najpierw straciła dziecko, potem ojca

Seria nieszczęść gwiazdy "Graczyków". Najpierw straciła dziecko, potem ojca Źródło: screen youtube.com/ATM rozrywka

"Graczykowie" to jeden z kultowych już seriali, który bawił Polaków przez lata, a serialowy "Buła" wręcz przeszedł do historii. Niestety, jedną z najjaśniejszych gwiazd tej produkcji spotkało prawdziwe pasmo nieszczęść.

"Graczykowie" emitowani byli na stacji Polsat obok takich seriali, jak, chociażby "Miodowe lata". Produkcja ta liczy niecałe 60 odcinków, ale doczekała się kontynuacji "Graczykowie, czyli Buła i spóła", która również nie należy do najdłuższych seriali. Jednak mimo tak małej ilości odcinków, to program był bardzo popularny wśród Polaków, który wprost pokochali zarówno postaci widziane w serialu, jak i aktorów, którzy ich zagrali. Niestety jedna z najjaśniejszych gwiazd tej produkcji przeszła w swoim życiu przez nie lada pasmo nieszczęść.

"Graczykowie": koszmar gwiazdy serialu

Jedną z głównych ról w tym serialu odgrywała Joanna Kurowska, która wcieliła się w Jadwigę Graczyk. Mimo że jej serialowy mąż był wręcz wzorem pantoflarza, to jego żona non stop robiła mu kolejne awantury o domniemane romanse. Jednak życie aktorki poza planem znacząco odbiegało od śmiesznych anegdotek, a wręcz było pasmem tragicznych wydarzeń. Kiedy była jeszcze dzieckiem, to straciła swojego rodzonego brata, ale to był dopiero początek. Co więcej, Joanna Kurowska wyznała również niedawno w jednym z wywiadów, że straciła jedno ze swoich dzieci. Jakby tego było jeszcze mało, niedawno odszedł jej tata, który już dłuższy czas leżał w szpitalu. Jednocześnie stan zdrowia mamy aktorki również się pogorszył, przez co niezbędna okazała się hospitalizacja. Nie da się ukryć, że taka ilość życiowych tragedii potrafiłaby pogrążyć niejedną osobę. Jednak aktorka doskonale zdaje sobie sprawę, że życie to nie tylko pasmo sukcesów i same przyjemne rzeczy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Ból jest częścią życia. Doświadczyłam wiele dobrego i złego, ale na tym polega pełnia życia. A ono mnie nie oszczędzało. Zaliczyłam wiele upadków. To były śmierci, rozstania, traumy, ale się z tego podniosłam. W dzieciństwie zmarł mój rodzony brat, a zanim urodziła się Zosia, jedno moje dziecko zmarło - wyznała w jednym z wywiadów. Dodatkowo w jej życiu nadal są osoby, które kocha i dla których warto żyć. Jedną z nich jest jej ukochana córka, która stała się prawdziwym oczkiem w głowie. Jednak aktorka przyznała się również, że jest zakochana. Jak na razie zdradziła tylko imię swojego wybranka, z którym zazwyczaj kontaktuje się na odległość. To nie przeszkodziło jej w przyjęciu pierścionka zaręczynowego. Wygląda na to, że zza tych ciemnych niczym noc chmur wygląda wciąż słońce, które coraz bardziej daje o sobie znać. Miejmy nadzieję, że przyszłość aktorki malować się będzie w samych jasnych barwach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  3. Co się dzieje z Markowskim? Żyje jak XVI-wieczny chłop
  4. Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów
  5. Gwiazda TVP kieruje się dietą pochodzącą z Biblii. Wygląda niesamowicie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Pomponik
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News