Widzowie zaniemówili. Grabowski poniżył uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami"

Widzowie zaniemówili. Grabowski poniżył uczestniczkę "Tańca z Gwiazdami" Źródło: Fot. Taniec z Gwiazdami Polsat

Andrzej Grabowski zadziwił widzów "Tańca z Gwiazdami"! W nieoczekiwany sposób poniżył uczestniczkę, która wystąpiła jako pierwsza w najnowszym odcinku programu. Co powiedział gwiazdor?

Angelika Mucha oraz Rafał Maserak są jedną z najbardziej kontrowersyjnych par tanecznego formatu Polsatu. Mediami wstrząsnęły dziś plotki dotyczące ich rzekomego romansu, których jednak nie skomentowali.

Grabowski zadziwił

Co ciekawe, sam taniec nie idzie im jednak tak doskonale, jak wzbudzanie skrajnych emocji. Za dzisiejszy występ otrzymali jedynie 19 punktów. Chociaż jurorzy starali się potraktować parę bardzo łagodnie, na ich tle wyróżnił się Andrzej Grabowski, który nieoczekiwanie zaatakował LittleMonster96. Zauważył, że pomimo upływu czasu, blogerka nie rozwija się na parkiecie.

Ostra opinia

Grabowski ostro krytykował uczestniczkę, którą po prostu zamurowało.W brutalnych słowach ośmieszył ją na oczach wszystkich. - Tyle energii, którą dawali ci uczestnicy, cała sala, ty nie wykorzystałaś - bezlitośnie podsumował artysta swoją wypowiedź, czym rozwścieczył fanów Muchy.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Romans w „Taniec z Gwiazdami”? Opublikowano nagranie z ukrycia
  2. Tylko u nas: Gessler przerwała milczenie ws. komunizmu. Może będzie musiała zniknąć z TVN
Następny artykuł