Co mu się stało? Grabowski nagle schudł 40 kg

Co mu się stało? Grabowski nagle schudł 40 kg

Grabowski bardzo schudł. Jego fani zastanawiają się, co mu się stało? Internauci są bardzo zaniepokojeni drastycznym spadkiem wagi swojego ulubionego aktora. Andrzej Grabowski, juror w programie "Taniec z gwiazdami" nagle schudł aż 40 kilogramów!

W zaledwie trzy miesiące aktor schudł aż 40 kilogramów! Fani są zaniepokojeni tym faktem, wielu z nich zauważa, że to zdecydowanie za dużo, jak na tak krótki okres, a przede wszystkim niezdrowo.

Andrzej Grabowski zszokował widzów Tańca z Gwiazdami

Aktor, który ważył 150 kilogramów i zmagał się ze sporą nadwagą, już w pierwszym odcinku wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami" wprawił w osłupienie widzów swoim wyglądem. Dziennikarze Super Expressu za sprawą licznych pytań zaniepokojonych fanów przeprowadzili śledztwo, którego celem było ustalenie, jak to się stało, że aktor schudł aż 40 kilogramów w 3 miesiące.

Aktor przeszedł ciężką operację?

Kłopoty z wagą zaczęły się u pana Andrzeja kilka lat temu. Po tym, jak poddał się operacji wszczepienia endoprotezy bioder, aktor znacznie przytył. To sprawiło, że protezy uległy przeciążeniu. Lekarze kategorycznie kazali mu schudnąć - napisano w Super Expressie. Dziennikarze poinformowali także, że aktor poddał się bardzo ciężkiej operacji zmniejszenia żołądka. To dzięki niej udało mu się stracić aż tyle kilogramów. -Teraz to już nie jadam kolacji. Jadam znacznie mniej, niż jadałem. Byłem właśnie na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie "nie". Tak mi się przynajmniej wydaje - powiedział Grabowski w rozmowie z dziennikarzami. Polecane artykuły:
    1. Wszystkich wryło w ziemię. Grabowski szokuje na rozprawie rozwodowej
    2. Andrzej Grabowski się rozwiódł! W tle ogromne pieniądze
    3. Z Grabowskim jest już fatalnie! Rozwód pcha go do grobu
    4. Magda Gessler pokazała czarnoskórego kochanka? Internet huczy
Źródło: msn.com Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News